Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег / Спорт 03 кві 2017 18:30

ВЕСНЯНИЙ ДЕБЮТ ФК "МОШНИ-2".

ВЕСНЯНИЙ ДЕБЮТ ФК "МОШНИ-2".Свій дебютний матч після зимової перерви провели футболісти ФК "Мошни-2".

В товариському матчі нашим гравцям протистояла команда ФК "Будище", повідомляє офіційна сторінка ФК "Мошни-2" в соціальній мережі "Вконтакті".

В запеклій боротьбі перемогу здобули наші сусіди 4:3. Всі три голи в нашій команді на рахунку Владислава Дороша.

Першу гру в новому році команда ФК "Мошни-2" провела в такому складі: воротар - Олександр Чмих; захистники - Богдан Дучка, Олександр Бліндовський, Сергій Поляков, Віталій Веретільник; півзахистники - Владислав Кобзар, Артур Козюра, Станіслав Єжов, Юрій Коновалов, Євген Коломієць; нападник - Владислав Дорош. На заміну виходили Максим Колот і Артем Пономарьов.

До початку чемпіонату району наша команда планує провести ще 1-2 товариські гри.