Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег / Спорт 14 травня 2017 00:16

ПЕРШІСТЬ ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ З ФУТБОЛУ СЕРЕД КОМАНД ДРУГОЇ ЛІГИ. ТРЕТІЙ ТУР.

ПЕРШІСТЬ ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ З ФУТБОЛУ СЕРЕД КОМАНД ДРУГОЇ ЛІГИ. ТРЕТІЙ ТУР.Відбулися матчі третього туру першості Черкаського району з футболу серед команд Другої ліги.

ФК "Мошни" на своєму полі приймали команду "Маяк" з Худяків. Наша команда в кожному з таймів забила у ворота суперників по голу. Проте, пропустила по два. Підсумковий рахунок 2:4 на користь "Маяка".

ФК "Мошни" провели матч в такому складі: воротар - Олександр Чмих; оборонці - Сергій Поляков, Олександр Бліндовський, Богдан Дучка, Олександр Коваль, Олег Даценко; напівоборонці - Олександр Хижняк, Ігор Путря, Віталій Коновалов, Артем Берташ; нападник - Владислав Кобзар. В другому таймі на заміну вийшли Владислав Батировський, Євген Коломієць та Микола Хрипченко.

Голи в нашій команді забивали Артем Берташ та Олег Даценко.