Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Лісова казка» с.Мошни Мошнівської сільської ради Черкаського району Черкаської області. Адреса: вул. Савченка, 29, Черкаський район Черкаська область, 19615 тел.(0472)30-22-95, [email protected]

Інформація / Лісова Казка / Головне / Суспільство 27 чер 2020 09:00

"ЛІСОВА КАЗКА" ІНФОРМУЄ: ПРО ВІДНОВЛЕННЯ РОБОТИ ДИТЯЧОГО САДОЧКА

"ЛІСОВА КАЗКА" ІНФОРМУЄ: ПРО ВІДНОВЛЕННЯ РОБОТИ ДИТЯЧОГО САДОЧКАДНЗ "Лісова казка" інформує!

Шановні батьки!


З 1 липня 2020 року дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Лісова казка» с. Мошни Мошнівської сільської ради відновлює свою роботу.

Для відвідування дітьми дошкільного закладу на період адаптивного карантину, спричиненого коронавірусом COVID-19, з метою забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя та збереження здоров'я дітей, просимо Вас уважно ознайомитись з рекомендаціями та чітко дотримуватись наступного алгоритму:

1. Прийом дітей здійснюється вихователями кожної вікової групи окремо на території дошкільного закладу з 07.30 до 08.15 ранку, відповідно до режиму. В інші години прийом дітей проводитися не буде.

2. Під час очікування проведення ранкового температурного скринінгу на території дошкільного навчального закладу Вас та вашої дитини, Ви повинні дотримуватись дистанції та бути в респіраторі або захисній масці, так, щоб були покриті ніс і рот та в гумових рукавичках. У разі відсутності індивідуальних захисних засобів Вам не проведуть температурний скринінг, відповідно не допустять дитину до закладу.

3. Після температурного скринінгу Ви повинні, дотримуючись соціальної дистанції, віддати особисті речі дитини та якомога швидше вийти за територію закладу у центральні ворота.

4. Просимо Вас надавати правдиву інформацію про стан здоров'я своєї дитини, а за необхідності - інших членів родини.

5. Категорично ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ заходити до будь-яких приміщень закладу, в тому числі і до групових приміщень, забирати дитину можна з 16.30 до 18.00 і лише на ігровому майданчику своєї групи.

6. У разі відсутності у Вас індивідуальних захисних засобів Ви не можете зайти на територію закладу, відповідно не зможете забрати дитину особисто.

7. Якщо виникли сімейні обставини, і Вам необхідно забрати дитину із закладу раніше, тоді необхідно здійснити наступне:

• зателефонувати вихователю та повідомити час, коли Ви будете перебувати біля центрального входу закладу;
• чекати дитину за необхідно в масці. Дитину до Вас приведе працівник закладу. Дана ситуація не може мати систематичний характер.

8. Під час несприятливих погодних умов чи зниження температури атмосферного повітря, Вам необхідно:

• в ранковий час після проведеного температурного скринінгу на вході до закладу довести дитину до окремого входу групи за визначеним маршрутом, дотримуючись дистанції та передати дитину вихователю на ганку;
• у вечірній час необхідно зателефонувати вихователю та за визначеним маршрутом, дотримуючись дистанції, підійти до ганку групи та чекати дитину, яку приведе вихователь або працівник закладу.

Шановні батьки! Просимо дотримуватись встановлених ТИМЧАСОВИХ обмежень, які впроваджуються для попередження ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби COVID-19.

РАЗОМ БЕРЕЖІМО НАШИХ ДІТЕЙ ТА ТУРБУЄМОСЬ ПРО СВОЄ ЗДОРОВ'Я ТА ОТОЧУЮЧИХ!


Адміністрація ДНЗ «Лісова казка»

"ЛІСОВА КАЗКА" ІНФОРМУЄ: ПРО ВІДНОВЛЕННЯ РОБОТИ ДИТЯЧОГО САДОЧКА
Наверх