Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег 18 лис 2020 11:00

"Світ повернеться до звичайного життя до кінця 2021 року", - розробник вакцини BioNTech

"Світ повернеться до звичайного життя до кінця 2021 року", - розробник вакцини BioNTechВакцина від коронавірусу дозволить світу повернутися до нормального життя вже до кінця 2021 року. Також ліки повинні знизити передачу вірусу.

Про це заявив розробник вакцини компанії BioNTech Угур Сахін, передає ЧЕСНО з посиланням на іноземні ЗМІ.

Він очікує, що подальші результати досліджень доведуть, що вакцина допомагає знизити передання вірусу і це знизить кількість нових випадків зараження. Упевнений, що передача вірусу від людини до людини буде знижена завдяки такій ефективну вакцину. Можливо, зниження буде не на 90%, а на 50%, але це також може привести до різкого скорочення темпів поширення», - сказав Сахін.

Також стало відомо, що вакцина від коронавірусної інфекції нового типу американської компанії Pfizer і її німецького партнера BioNТech, імовірно, буде названа Covuity. Про це повідомила британська газета The Daily Telegraph, яка вивчила заявки компаній на реєстрацію товарного знака в Євросоюзі і США.

Відзначається, що розробниками в компетентні органи ЄС була подана заявка на препарат Covuity, який характеризується як «вакцина для використання людьми». Крім того, заявка на реєстрацію товарного знаку була подана 1 червня в Сполучених Штатах. Також Pfizer і BioNТech уже зареєстрували доменне ім'я covuity.com.

За інформацією газети, серед інших можливих назв вакцини від коронавірусу значаться Rnaxcovi, Kovimerna і Comirnaty. На цей момент вони також проходять процедуру реєстрації товарного знака в Євросоюзі і США. «У всіх наведених вище варіантах обігрується назва захворювання Covid-19, що викликається новим коронавірусом. Розробники препарату всерйоз підійшли до вибору найменування, оскільки в умовах пандемії по всьому світу воно може стати універсальним і загальним, як це сталося свого часу з ацетилсаліциловою кислотою, більш відомою як аспірин», - йдеться в статті.
Наверх