Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег / Суспільство / Економіка 21 июл 2016 13:21

Черкащанам пропонують соціальне підприємництво.

Черкащанам пропонують соціальне підприємництво.Перспективним розвиток соціального підприємництва вважає голова Черкаської ОДА.

Про це Юрій Ткаченко сказав на презентації відповідного проекту в «Агенції підтримки підприємництва та інвестицій».

Програму соціального підприємництва реалізує Western NIS Enterprise Fund спільно з «Ощадбанком». Вона спрямована на підтримку малого бізнесу шляхом вигідного кредитування. Однак лише в тих випадках, коли йдеться про створення нових робочих місць і підвищення якості надання соціальних послуг незахищеним верствам населення.

– Такі програми активно діють за кордоном, натомість Україна робить лише перші кроки в цьому напрямку, – зауважує очільник області Юрій Ткаченко. – Для підприємця, який уже працює і при цьому не тільки заробляє, а й підтримує інших (наприклад, АТОвців чи переселенців), це – гарна програма. На Черкащині є багато підприємців, які на сьогодні вже мають досвід соціального підприємництва й готові долучитися до такого проекту. Окрім того, для нас це шанс активізувати розвиток малого бізнесу в області. Тому ми це стовідсотково підтримуємо.

За програмою, підприємців кредитуватимуть на суму від 250 тис. грн до понад 2 млн грн. При цьому відсоткова ставка – від 5% річних. А термін кредитування – до 3 років.

– Скористатися цією програмою може юридична особа, що має не менше половини працевлаштованих із категорії незахищених верств населення, – пояснює заступник голови правління АТ «Ощадбанк» Андрій Стецевич. – Частину від свого чистого прибутку підприємство має спрямовувати на соціальні потреби. Прикладом соціального підприємства є «Піца Ветерано», що в Києві. Там працевлаштовують АТОвців і постраждалих від збройних конфліктів, діє система «підвішених піц» (коли одні відвідувачі можуть оплачувати піци для інших). А 10% чистого прибутку ця піцерія спрямовує на допомогу постраждалим від збройних конфліктів.

Детальніше про програму «Соціальне підприємництво» можна дізнатися за посиланням.


За інформацією сайту Черкаської РДА
Наверх