Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Фотоновини / Спорт 18 кві 2021 20:03

"ШТУРМ" З ВПЕВНЕНОЇ ПЕРЕМОГИ СТАРТУЄ В РОЗІГРАШІ КУБКУ ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ (ФОТО)

Відбулися матчі 1/8 фіналу розіграшу Кубка Черкаського району з футболу - 2021.

ФК "Штурм" Мошнівської територіальної громади на полі стадіону села Яснозір'я в непростому матчі впевнено переміг міцну команду Чигиринської територіальної громади 4:1.

Важкий і сумбурний перший тайм відзначився серією помилок нашої команди і завершився з рахунком 1:1. Проте, в другому тайми гравці "Штурму" змогли зібратись і дотиснути суперника. Варто відзначити, що в команді гостей за рахунку 2:1 за фол останньої надії було вилучено голкіпера.

ФК "Штурм" Мошнівська ТГ - ФК "Чигирин" Чигиринська ТГ 4:1 (1:1)

Голи в нашій команді забивали: Вадим Гуляш, Дмитро Сухенко, Ярослав Яжук, Олег Шадхін.

В 1/4 фіналу ФК "Штурм" зустрінеться з командою Балаклейської територіальної громади.
"ШТУРМ" З ВПЕВНЕНОЇ ПЕРЕМОГИ СТАРТУЄ В РОЗІГРАШІ КУБКУ ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ (ФОТО)"ШТУРМ" З ВПЕВНЕНОЇ ПЕРЕМОГИ СТАРТУЄ В РОЗІГРАШІ КУБКУ ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ (ФОТО)"ШТУРМ" З ВПЕВНЕНОЇ ПЕРЕМОГИ СТАРТУЄ В РОЗІГРАШІ КУБКУ ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ (ФОТО)"ШТУРМ" З ВПЕВНЕНОЇ ПЕРЕМОГИ СТАРТУЄ В РОЗІГРАШІ КУБКУ ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ (ФОТО)"ШТУРМ" З ВПЕВНЕНОЇ ПЕРЕМОГИ СТАРТУЄ В РОЗІГРАШІ КУБКУ ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ (ФОТО)