Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Компанієць Руслан / Головне / Суспільство 14 авг 2015 14:26

Допоможемо показати "проблемні зони" в с. Мошни керівникам Черкаської обласної адміністрації

Допоможемо показати "проблемні зони" в с. Мошни керівникам Черкаської обласної адміністраціїІнколи дуже корисно заглядувати на сайти офіційних органів влади, там дійсно можна знайти необхідну Вам інформацію, - а інколи і неочікувану. 
 
Сайт Обласної держаної адміністрації Черкаської області має дуже цікаву сторінку під назвою "Проблемні зони". Хороша ідея, безумовно, тільки як і все - недосконала. Чому?
 
Для початку з хорошого. Сама ідея дійсно має право не тільки на життя, але й на розвиток, її удосконалення. Тобто, скориставшись формою зворотнього звязку будь-який житель Черкаської області може розмістити дані про проблемні зони свого села, містечка та інше, надіслати фото. Інформація (напевно так має бути) повинна оброблюватись працівниками апарату адміністрації, розміщуватись на карті (візуальне зображення місця, регіону проблеми), і напевно, саме головне, повинні бути якісь дії. Тому що просте інформування про проблему її не вирішить.
 
Недоопрацювання данної сторінки (як на мене особисто) в текстовій інформації щодо данного проекту, а точніше - в її повній відсутності. Тобто, взагалі що це за сторінка, і для чого зроблена. Якщо для того, щоб інформувати громадкість про проблемні зони, то так і потрібно написати. Також варто написати, кому поступає дана інформація, як вона оброблюється, які результати плануються? Можливо потрібно указати телефони контактних осіб, які відповідають за вирішенням "проблемних зон". Людина, яка направила відомості, фактично подала запит про надання інформації в електронній формі, адже форма передбачає персональні дані відправника. 
 
Наша проблема в тому, що ми в своїй більшості розпочинаємо справу, і не завжди дороблюємо її до кінця. Якщо я надав інформацію, я маю повне право узнати про те, що з нею буде далі. Інакше, це інформація ні про що. 
 
Якби така сторінка була, скажімо в якомусь громадсько-політичному електронному виданню, тут зрозуміло, видання хоче привернути увагу до проблем. Якщо ж це сторінка на офіційному сайті органу влади, то така інформація повинна бути для аналізу та реагування, і як результат усунення "проблемнох зон".
 
Допоможемо показати "проблемні зони" в с. Мошни керівникам Черкаської обласної адміністраціїЦікавий факт: невідомо, коли була створена дана сторінка, але на ній показано аж ДВІ "проблемні зони" в Черкаській області. Обидві проблеми невідомо де, і описані як "проблема №1" і "проблема №2". Взагалі, такі назви просто смішать. Чому? Тому що виходячи з даної карти ПРОБЛЕМА №1 в Черкаській області, це каналізаційний люк, з пошкодженнями навколо нього. ПРОБЛЕМА №2 - відсутність каналізаційного люку. З карти тільки можна здогадатись, що ПЕРША проблема знаходиться в Смілянському районі, інша в Золотонішському. Мене одному хочеться плакати?
 
Для чого взагалі ця стаття? Перше що пришло в голову, щоб читачі нашого сайту просто гуляючи своїм селом сфотографувати "окопи" на нашій дорозі в селі, зайшли на дану сторінку, написали свої дані, і засипали обласну адміністрацію "проблемною зоною" у вигляді доріг. Чим більше залучиться, тим , сподіваюсь, і ефект буде. 
 
Для контролю, пропоную в коментарях залишати свої дані про направлення звернення, якщо потрібно, карту проблемних зон буде зроблено і на нашому з Вами сайті.
 
Я запропонував тільки дорогу, але ми знаємо, що проблем у нашому селі вдосталь, чому б і їх не показати.
 
Чого я боюсь найбільше. Байдужості. Байдужості з обох сторін. По перше, нашої з вами мошенців байдужості до проблем. По-друге, байдужості органів влади. Давайте спробуємо! Спробувати не гріх, і не важко. Гріх не спробувати. Нас за це ніхто не накаже, з іншого боку - а якщо вийде, то це тільки чудово. Таким чином ми з вами зробимо маленький, але механізм співпраці з органами влади, щодо покращення нашого з Вами життя.
 
Автор: Компанієць Руслан
Мошни, проблемні зони, черкаська ода, черкаська рда, мошни сільська рада, новини мошни
Наверх