Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Шкарбута Богдан / Головне / Політика 07 сен 2015 19:29

Заява про наміри

Шимановський Володимир Михайлович та Шкарбута Богдан ВікторовичШимановський Володимир Михайлович та Шкарбута Богдан ВікторовичШановні наші односельці, Мошнівці !

Ми, Ваші односельці - Шимановський Володимир Михайлович та Шкарбута Богдан Вікторович вважаємо,  що настав час звернутися до Вас із  повідомленням про свої наміри!

Напевно у Вас,  як і будь-якого небайдужого  до долі своєї материнської Мошнвської землі  односельця,  викликає турботу та занепокоєння нездорова атмосфера психологічної  нетерпимості всередині нашої громади, що викликана штучно нав’язаннми та організованими із зовні проблемами перерозподілу зон впливу на життя селян  та доступу до їхньої власності, до єдиного, що залишилося в селянина, - родючої, цілющої  Мошнівської землі.
 
В 2015 році це вже призвело до вимушених акцій громадської непокори - блокування руху транспорту дороги Канів-Черкаси  і жорсткого протистояння  власників земельних  паїв, пересічних Мошнівців спробам заволодіння їх ділянками через маніпуляції   злиденністю матеріального становища селянина, безвихіддю.  
 
Не залишившись осторонь людської біди та на прохання наших односельців  ми, за підтримки очільників районної влади, зуміли переконати керівництво ПРАТ «ФрауМарта» в необхідності дострокового, повного розрахунку з пайовиками, з числа тих хто вирішив перейти в новостворений  ТОВ «Агротехсервіс Мошни».  Нас, як напевно і кожного мислячого Мошнівця турбує  неадекватна бездіяльність значної кількості обраних громадою сільських депутатів та сільського голови.  Витримувати і надалі   мовчазну  згоду поступового морального та матеріального занепаду колиски в якій ми народилися, яка  ще зовсім не давно цвіла квітами людських, задоволених не байдужих посмішок,  що не затьмарювалися від безпрецедентної кількості  бруду і сміття кинутого місцевою владою на призволяще колись показового в Мошнівському кущі села.  
 
Згадана вище негативна тенденція занепаду нашого села,  підштовхнула  нас до рішучих дій. 25 жовтня 2015 року в Україні відбудуться чергові вибори  депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів тому єдиним нашим рішенням стало подання своїх кандидатур, однією злагодженою командою - Шиманвського Володимира Михайловича для відстоювання інтересів громади в районі в складі депутатського корпусу Черкаської районної ради від політичної партії, що не заплямувала себе перед Українцями  під назвою «Всеукраїнське об’єднання   Черкащан» та Шкарбута Богдан Вікторович на посаду сільського голови, що вирішив балатуватися без участі будь яких політичних партій (самовисуванням).  
 
Ми розуміємо, що не оновивши  на 90% склад депутатського сільського корпусу небайдужими до долі села, енергійними, патріотичними  односельцями, що мають бажання до змін, наші зусилля наштовхнуться на стіну нерозуміння та бездіяльності. Ми, формуємо команду нового складу депутатського корпусу сільської ради. Тому вже сьогодні, ми сформували невелику команду кандидатів в депутати сільської рад -  це молоді,  енергійні та підприємливі наші односельці і їх кількість поступово збільшується.  Ми, запрошуємо всіх небайдужих односельців до співпраці по формуванню нової сільської ради. Розглянемо кожну пропозицію та кандидатуру сільського депутата що бажає вперше, або ж  своєю депутатською діяльність вже здобув підтримку виборців, своїх односельців. Головне наявність спільного бажання діяти в одному напрямку і ідей для зупинення повільного занепаду села, знаходження шляхів його розвитку.      
З вірою в нашого Господа Бога - Ісуса Хреста  та Вашою підтримкою ми разом, зусиллями всієї громади зможемо багато.                                                                                                                                                     З повагою, Богдан Шкарбута, Володимир Шимановський.

Богдан Шкарбута, Володимир Шимановський
Наверх