Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Шкарбута Богдан / Головне / Суспільство 31 гру 2015 09:05

(Аудіо) Новорічне привітання голови Мошнівської с/р та генерального директора "ФрауМарта"

(Аудіо) Новорічне привітання голови Мошнівської с/р та генерального директора "ФрауМарта"Прослухати аудизапис поздоровлення голови Мошнівської сільської ради Шкарбути Богдана Вікторовича та Генерального директора "ФрауМарта" Павленко Ірини Олександрівни
 
 
 
Шановні мої земляки!
 
За дорученням депутатського корпусу, виконавчого комітету та від себе особисто вітаю Вас із новим 2016 роком і Різдвом Христовим!
 
Новий Рік - це яскраве, красиве, урочисте і веселе свято із зеленою ялинкою із різнокольоровими прикрасами, із щасливими дитячими обличчями, надіями і радістю кожної родини. І, напевно, саме в миттєвості народження нового року ми ще раз осягаємо свою сутність призначення на цій землі, відчуваємо тепло своєї родини та оселі.
 
Кожен із нас прожив та згадує рік, що минає, по різному - були і радість і досягнення, проблеми та невдачі, протистояння та випробування. Не обійшлося, звичайно, без помилок і розчарувань. Але ми витримали ці випробування і наше славетне козацьке містечко Мошни розвивається. Хочу висловити щиру подяку всім, хто був небайдужим до долі нашої хлібородної землі.
 
Наближаються святкові дні, сповнені новорічними радощами та різдвяними щедротами, які зігрівають людські душі, вселяючи в нас надію на добро, милосердя та любов.
 
В минулому році хотілося б залишити негаразди, проблеми гіркоту нездійснених мрій та сподівань. Рік, що завершується збагатив нас новим досвідом, згуртував і дав нам можливість не лише вистояти, а й створити умови для подальшого розвитку. Тож нехай новий 2016 рік стане сприятливим для втілення в життя всіх добрих починань на користь нашої громади.
 
Я щиро вірю що осяяна куполами нашого Православного Преображенького Храму та підтримана Божим благословенням громада села тільки зміцніє і згуртується.
 
(Аудіо) Новорічне привітання голови Мошнівської с/р та генерального директора "ФрауМарта"Нехай надія і віра в перемогу. Тверда віра в ім’я Отця, Сина та Святого Духа надихає нас на здійснення найзаповітніших мрій. Нехай тепло родинного вогнища зігріває наші душі і серця, а в кожну домівку прийдуть святковий настрій, достаток, мир і Божа злагода.
 
Бажаю щоб Різдв’яна зоря не дозволила згаснути в наших серцях вогоню віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії, віри в спроможність процвітання нашого села, всієї України.
 
Так в ці благословенні дні давайте дарувати один-одному найдорожче і найцінніше - любов і тепло наших сердець, увагу і турботу для наших близьких і рідних. Шануймося, бо ми жителі славетної Мошнівської громади. Ми - Українці!
 
Сільський голова Богдан Шкарбута Вікторович та Генеральний директор "ФрауМарта" Павленко Ірина Олександрівна
 
Святий вечір на поріг - світлого Різдва для всіх! Хай до Вас він завітає, з тим, що серце забажає! Хай рікою Щастя ллється, хай добро в сім’ї ведеться! Хай між вами згода буде, Хай ІСУС Вас не забуде!
 

Наверх