Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Устименко Олег / Статті 24 сер 2021 10:00

Вітальний бонус від Evobet*

Вітальний бонус від Evobet*
Букмекерська компанія, яка пропонує клієнтам додаткові бонуси, користується великою популярністю. Це обумовлено вигідними умовами співпраці та можливістю підвищити шанси на успіх.

Як отримати бонус при реєстраціїКомпанія evobet пропонує відвідувачам офіційного сервісу отримати заохочення після першого поповнення депозиту. Букмекерська контора працює три роки, має ліцензію, дозволяє реєструватися українським громадянам.

Щоб скористатися бонусною пропозицією, необхідно:
• повністю пройти реєстрацію на сайті букмекера (заповнити електронну форму, дочекатися посилання та перейти по ньому);
• в особистому кабінеті перейти у розділ «Каса» та внести перший депозит (сума не може бути меншою за 20 євро);
• підтвердити згоду на отримання депозиту.

Сума першого бонусу (привітального) становить 100 відсотків від першого депозиту. Можна вносити до 150-ти євро, доларів або фунтів стерлінгів. Якщо під час реєстрації виникли проблеми, варто звернутися до служби підтримки. Спеціалісти знаходяться на зв’язку з дев’ятої години ранку до першої ночі. Питання слід формулювати чітко, без зайвих емоцій.

Чи можна використовувати бонусні гроші для ставокКошти, отримані у якості бонусних нарахувань, можна використати для подальших ставок на спортивні події. У переліку букмекерської контори є не тільки традиційні види спорту, а й екзотичні змагання. Початківцям варто обирати той вид спорту, в якому вони добре розбираються. Перед ставкою слід вивчити аналітичні прогнози, відстежити останні новини щодо складу команд та тренерів. Варто враховувати й суб’єктивні моменти: втому спортсменів після перельоту, зміни у складі, рівень зіграності команди. Мінімальна ставка, яку приймає букмекерська компанія «Євобет», становить 50 євроцентів.
Наверх