Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Фотоновини / Спорт 01 июл 2015 08:24

Спортсмени по армреслінгу з Мошен проявили себе на змаганнях (ФОТО)

Спортсмени по армреслінгу з Мошен проявили себе на змаганнях (ФОТО)8 червня у Дубіївці відбувся турнір із силового екстриму під назвою «богатирські ігри» у рамках V районних сільських спортивних ігор. В запеклій спортивній боротьбі, аби визначити найсильнішу команду, учасники змагань мірялися силами в армрестлінгу, підніманні гир та перетягуванні канату. У спортивних змаганнях взяли участь десять збірних команд населених пунктів району.

 Під час урочистої частини сільський голова Микола Коваленко подякував за співпрацю та вагомий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток села приватним підприємцям, військовослужбовцям-учасникам АТО, працівникам сільського будинку культури, вручивши їм почесниі грамоти та подарунки з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді.

А доки спортсмени розминались та готувались до турніру, гостей розважали учасники художньої самодіяльності. До речі, Дубіївка завжди славилася гостинністю, тож і цього разу своїх гостей господарі частували смачною кашею та пирогами.

 Самі ж змагання проходили на трьох майданчиках. Пристрасті вирували неабиякі. Команди змагалися, не жаліючи ні себе, ні суперника.

 Якщо в перетягуванні канату вже кілька років поспіль фаворити одні і ті ж – спортсмени з Руської Поляни, то інших видів настала, так би мовити, пора нових тріумфаторів. В армрестлінгу себе проявили спортсмени зі Свидівка, Вергунів, Будища, Мошен, Хацьок, Худяків. У гирьовому спорті нагороди отримали учасники майже усіх представлених команд.

Переможців та призерів нагороджували голова районної адміністрації Костянтин Омаргалієв, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Степанюк, заступник голови райдержадміністрації Петро Коренюк, начальник відділу у справах сім′ї, молоді та спорту Сергій Бовт, сільський голова Микола Коваленко. Грошовою винагородою вітав переможців і приватний підприємець села, депутат сільської ради Олексій Будяк.

– Найбільше багатство нашого району – це люди, – наголосив у вітальному слові керівник району Костянтин Омаргалієв. – Приємно сьогодні бачити наших міцних, сильних та статурних спортсменів. І доки такі люди є – ми все зможемо здолати.
 
За результатами протоколів  були визначені:

Армрестлінг

вагова категорія до 70 кг

І місце – Іван Шраменко с. Р. Поляна
ІІ місце – Олександр Мироненко с.Свидівок
ІІІ місце – Микола Муцалханов  с. Мошни

вагова категорія до 90 кг

І місце – Віталій Дякун с.Вергуни
ІІ місце – Руслан Гуріненко с.Хацьки
ІІІ місце – Дмитро Приходько с.Будище

вагова категорія більше 90 кг

І місце – Володимир Гречуха с.Будище
ІІ місце – Богдан Копил с.Вергуни
ІІІ місце – Сергій Кучугурний с.Худяки

Гирьовий спорт

вагова категорія до 60 кг

І місце –  Сергій Ярошенко с. Хацьки
ІІ місце –  Максим Горбаченко с.Сагунівка
ІІІ місце – Євген Мельничук с.Білозір′я

вагова категорія до 65 кг

І місце – Дмитро Клименко с.Вергуни
ІІ місце – Сергій Титаренко с.Мошни
ІІІ місце – Віталій Хоменко с.Худяки

вагова категорія до 70 кг

І місце – Ігор Кущенко с. Р.Поляна
ІІ місце – Юрій Коваль с.Р.Поляна
ІІІ місце – Віталій Пилипась с.Худяки

вагова категорія до 75 кг

І місце – Ігор Журба с.Свидівок
ІІ місце – Олександр Кучугурний с.Сагунівка
ІІІ місце – Віталій Ключка с.Хацьки

вагова категорія до 80 кг

І місце – Дмитро Швиденко с.Р.Поляна
ІІ місце – Роман Бібік с.Мошни
ІІІ місце – Руслан Гуріненко с.Хацьки

вагова категорія до 90 кг

І місце – Іван Семеняка с.Худяки
ІІ місце – Денис Яценко с.Р.Поляна
ІІІ місце – Дмитро Приходько с.Будище

вагова категорія більше 90 кг

І місце -  Денис Воронков с.Р.Поляна
ІІ місце – Денис Гапоненко с.Р.Поляна
ІІІ місце – Максим Гнатов с.Білозір′я.

У змаганнях з перетягування канату взяли участь  8 команд. Перемогу вибороли руськополянці, на другому – спортсмени Хацьок, третьою стала команда Білозір′я.

Команди-переможці та призери нагороджені  грамотами, учасники команд – медалями.
Спортсмени по армреслінгу з Мошен проявили себе на змаганнях (ФОТО)Спортсмени по армреслінгу з Мошен проявили себе на змаганнях (ФОТО)Спортсмени по армреслінгу з Мошен проявили себе на змаганнях (ФОТО)Спортсмени по армреслінгу з Мошен проявили себе на змаганнях (ФОТО)Спортсмени по армреслінгу з Мошен проявили себе на змаганнях (ФОТО)Спортсмени по армреслінгу з Мошен проявили себе на змаганнях (ФОТО)Спортсмени по армреслінгу з Мошен проявили себе на змаганнях (ФОТО)Спортсмени по армреслінгу з Мошен проявили себе на змаганнях (ФОТО)Спортсмени по армреслінгу з Мошен проявили себе на змаганнях (ФОТО)Спортсмени по армреслінгу з Мошен проявили себе на змаганнях (ФОТО)
Наверх