Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Фотоновини / Спорт 11 лип 2015 07:53

Чемпіонат Черкас з футболу: «Мошни» виривають перемогу

Чемпіонат Черкас з футболу: «Мошни» виривають перемогуВідбувся перенесений матч чемпіонату Черкас з футболу у якому в Дахнівці зіграли «Мошни» проти «Арки».

Матч розпочався з обміну моментами: спочатку футболіст «Арки» Андрій Забєлов пішов уперед і зміг завдати, хоч і не ідеального, але удару, а через декілька хвилин 11 номер «Мошин» Андрій Хрипченко обіграв голкіпера та міг видкривати рахунок, але завадили розміри поля – Андрій уперся в лицьову лінію і атака захлинулась. Та на 30-ій хвилині хлопцю пощастило. Він, двічі закрутивши хребет захисникові, збив його з пантелику та спокійно пробив у дальній кут, де у голкіпера не було шансів – 1:0.
«Арка», у статусі «другого номера» цієї гри, майже не перетинала центральне коло, постійно програючи там підбір і боротьбу. Єдине чим команда запам’яталася – безадресними закиданнями м’яча вперед у пошуках голу. На 34-ій хвилині, розслаблені від такої гри, футболісти суперника проспали хороший прорив по флангу із подальшим прострілом Зубко Артема, який після рикошету замкнув Владислав Безлюда – 1:1.

В останні 10 хвилин тайму «Мошни» перебували в тіні. Жовто-сині змогли переломити хід гри, взявши ініціативу в свої ноги: Забєлов на пару з Безлюдою могли виводити команду вперед. Спочатку останній на куражі елегантно обіграв захисника і не зміг влучити у дальній кут, а за мить до свистка «Бєлка» вийшов сам на сам із голкіпером, але не пробив вчасно і захисники його знешкодили.

Другий тайм команди розпочали дуже активно, але бажання бігти вперед не компенсувало технічні і тактичні недоліки. Не зважаючи на це, «Арка» і цього разу зробила перший крок у створенні моментів: на 56 хвилині з 11 метрів Владислав Кравченко без завад «смачно» пробив з напівльоту повз ворота. У відповідь на це фаворити виконали штрафний, після якого на добиванні не вистачило холоднокровності Сергію Дроботу – вище воріт з лінії воротарського майданчика.

Велику паузу в середині другого тайму створив не дуже приємний епізод: два футболісти «Арки» у верховій боротьбі зіштовхнулись один з одним головами, як результат – у обох розсічення голови, довелось викликати швидку. Та не зважаючи на це, один з них дограв матч до кінця і лише опісля отримав медичну допомогу.

«Мошни» продовжували інтенсивно тиснути на суперника, але не могли перетворити свою перевагу у гол. Якщо не брати до уваги поодинокі удари, то можна згадати, що за декілька хвилин команда тричі пробила по воротах «Арки» силами Гасанова Юрія, Харченка Євгена та Хрипченко Андрія.

У доданий арбітром час «жотво-сині» провели хорошу, якісну атаку, але футболісти затягнули з ударом і захисники їх накрили.

Крапку у поєдинку на пару поставили Харченко Андрій та Юрій Гасанов: перший заробив пенальті (звук від удару по його нозі було чутно навіть у Черкасах), а його колега реалізував 11-ти метровий, хоч голкіпер і вгадав куди полетить м’яч – 2:1.

«Мошни» - «Арка» 2:1 (1:1)
Голи: Хрипченко (30), Гасанов (90+4) – Безлюда (35)
Чемпіонат Черкас з футболу: «Мошни» виривають перемогуЧемпіонат Черкас з футболу: «Мошни» виривають перемогуЧемпіонат Черкас з футболу: «Мошни» виривають перемогу