Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Фотоновини / Культура 23 гру 2015 11:01

Свято Андрія Первозваного в музеї «Т.Г.Шевченко в Мошнах»

Свято Андрія Первозваного в музеї «Т.Г.Шевченко в Мошнах»13 ГРУДНЯ на свято Андрія Первозваного в музеї «Т.Г.Шевченко в Мошнах» відбулося засідання любительського клубу «УНІВЕРСИТЕТ ТРЕТЬОГО ВІКУ».

Ініціатором цього зібрання виступила завідуюча музеєм Грицик Ганна Григорівна та її надійний помічник, що працює на громадських засадах Гаврилюк Ганна Дмитрівна. Разом вони організували гурт наших жителів села Мошни, а саме бабусь, які з великим задоволення поділились своїми спогадами, як же насправді відбувалося свято Калити. Але не просто розповіли , а ще й показали як саме це відбувалося.

Наші «бабусеньки» співали стародавніх пісень, навіть «стрибали на рогачах», принесли з собою Сонце-Калиту ,яку розділили поміж всіма гостями. На свято також завітав Сільський голова с.Мошни - Шкарбута Богдан Вікторович та місцевий депутат Ігор Анатолієвич Кропивник (представник компанії «Фрау Марта»). Вони були бажаними гостями ,тому що було обговорено ряд декількох питань, що стосується людей похилого віку ,а також створення клубів за інтересами , які б об’єднували людей такої вікової категорії.

Сільський голова- Богдан Вікторович поділився своїми враженнями від побаченого дійства та запевнив, що пріоритетом його роботи є забезпечення належного соціального захисту, підтримки найбільш соціально -вразливих категорій наших односельців. А взагалі свято пройшло змістовно ,весело та з задоволенням.

Автор: Грицик Ганна
свято андрія первозванного, музей шевченка, музей мошни, мошни шевченко, університет третього віку, грицик ганна
Свято Андрія Первозваного в музеї «Т.Г.Шевченко в Мошнах»Свято Андрія Первозваного в музеї «Т.Г.Шевченко в Мошнах»Свято Андрія Первозваного в музеї «Т.Г.Шевченко в Мошнах»Свято Андрія Первозваного в музеї «Т.Г.Шевченко в Мошнах»Свято Андрія Первозваного в музеї «Т.Г.Шевченко в Мошнах»Свято Андрія Первозваного в музеї «Т.Г.Шевченко в Мошнах»
Наверх