Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Головне / Черкаський район. Новини 22 чер 2015 10:41

У Черкаському районі шукають землі, які використовуються неефективно

У Черкаському районі шукають землі, які використовуються неефективноУ Черкаському районі шукають землі, які використовуються неефективноЧерез неефективну сплату податків за землю Черкаський районний бюджет недоотримує більше одного мільйона гривень, зауважують у райдержадміністрації.

– Черкаський район – сільськогосподарський, тому основна увага сьогодні спрямована на ефективне використання сільськогосподарських земель як державної, так і приватної власності. Для досягнення мети ухвалені відповідні розпорядження щодо інвентаризації земель, сплати орендної плати за землю державної та приватної власності. З метою вирішення проблемних питань в галузі земельних відносин у районі працює робоча група з інвентаризації земель сільськогосподарського, рекреаційного призначення, польових шляхів, не витребуваних паїв і кар’єрів, – зазначає голова робочої групи, начальник управління агропромислового розвитку РДА Петро Данилішин.

Основними завданнями робочої групи є виявлення земельних ділянок, що не використовуються або використовуються нераціонально, не за цільовим призначенням та земельних ділянок, які використовуються без оформлення відповідних прав на землю та їх обмежень, або права користування якими не встановлено та не здійснено державну реєстрацію.

Уже комісійно обстежили землі Чорнявської, Думанецької та Яснозірської сільських рад. Працювала робоча група і в Мошнах.

– Боротьба з неефективними землекористувачами – наразі пріоритет районної влади та контролюючих органів. Сьогодні ми вибудовуємо співпрацю між орендарями та органами влади прозоро та відповідно до чинного законодавства, – наголошує заступник голови державної адміністрації Петро Коренюк.
мошни, бюджет мошни, черкаський район, черкаська рда, сплата податків, сільськогосподарські землі
Наверх