Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Головне / Економіка 11 июл 2015 08:05

Інвестор-олігарх іде з Черкащини, - активісти

Інвестор-олігарх іде з Черкащини, - активістиДепутат Черкаської районної ради Катерина Онопрієнко побувала на особистому прийомі в українського олігарха, власника значних активів в тому числі і групи підприємств торгової марки «Наша Ряба» Юрія Косюка.

Депутатка приїздила скаржитися на будівництво найбільшого комплексу курників в Черкаському районі, поблизу сіл Мошни та Яснозіря.

- Я розповіла йому про всі деталі спротиву наших громад будівництву його величезного комплексу пташників. Що громади не надали своєї згоди на громадських слуханнях на це будівництво.Що за нами не стоять ніякі олігархи,що нас ніхто не проплачує,що активістів переслідують,залякують,що найбільше дісталось особисто мені,що я ,як депутат районної ради. стала на бік своїх виборців. Говорила про те,як "віджимали" земельні паї у яснозірців, як люди бажають повернути їх назад, бо все село засуджує цих людей, що поступили всупереч волі громади. Як не дивно-але Юрій Анатолійович мене вислухав повністю, - повідомляє у Фейсбуці Катерина Іванівна.

Після розповідей як селяни протидіють будівництву Юрій Косюк пообіцяв підти з Черкащини.

- Вже більше місяця селяни блокують поле будівництва! Чергують день і ніч ,а по тривозі з"їзжається миттю все село! Захищати землю будуть до крові! Тому я попрохала Юрія Анатолійовича не допустити кровопролиття! Я думаю він повірив в мою щирість! Він на прощання сказав щоб люди повернули отримані кошти за паї і вони будуватись у нас не будуть! Він дасть вказівку своєму заступнику! Я висловила щиру подяку Юрію Анатолійовичу за можливість особисто донести йому дану інформацію,за те ,що він мене вислухав та прийняв потрібне нам рішення, - повідомляє депутатка.

Нагадаємо, що протистояння навколо будівництва пташників ДП «Перемога Нова» у Черкаському районі триває вже кілька місяців. Доходило до того, що селяни вже кілька разів перекривали автодорогу Черкаси-Канів.

Від початку дуже перспективний інвестиційний проект вартістю у півтора мільярда гривень менеджмент корпорації реалізовував у досить нав’язливій та неправильній з точки зору піару формі. Без попереднього обговорення, представлення проекту відповідного інформаційного та піар-забезпечення будівництво фактично продавлювалося адміністративними методами.

Це викликало неабиякий спротив селян. В результаті недолугості обласної влади, менеджменту інвестора Черкащина може втратити суттєвий інвестиційний пакет.
 
Джерело: http://kropyva.ck.ua/
наша ряба, мошни, черкаський район, мошни новини, новини мошни
avatar
#1 Богдан Шкарбута
Так, дійсно в червні місяці ми жителі громад Мошнівського куща на зібрані кошти командирували делегацію до Столиці нашої Держави з завданням реєстрації нашого письмового відкритого звернення до Президента України, Премєр-міністра України, Голови Верховної Ради та Генерального прокурора України. Полставлені громадою завдання делегація виконала бездоганно (опубліковано відеозвіт). Також, Катерина Іванівна стала однією з багатьох бажаючих котрих пропустили на зустріч з Юрієм Косюком в центральному офісі "Миронівського хлібопродукту" результати зустрічі Онопрієнко К.І. оприлюднила в цій статті.

Однак, хотівби застерегти Катерину Іванівну від передчасних висновків та надмірної довіри "словам".
Прошу бути її менш довірливою, щоб розчарування не було таким тяжким.
Пам'ятаєте слова одного директора - "... якщо вони не бажають віддати землю за гроші то віддадуть її так...". !!!!!!!
avatar
#2 КАТЕРИНА ОНОПРІЄНКО
Шановний Богдан Вікторович! Дякую за Вашу підтримку,адже Ви також внесли чималий вклад в нашу спільну перемогу над загарбником! Не побоялись навіть уже будучи головою сільради ,чергувати на полі разом з нами! Так,я черезчур довірлива! Якби не була такою- не вірила б у справедливість-багато чого б не вдалося б мені зробити для людей! Так ,влада ненавидить таких ,як я! Ми стаємо на заваді їх антилюдським планам! Що вони роблять -це розповсюджують проти нас грязні плітки,щоб народ відвернувся від нас! Наша перемога над курятниками-свідчення того ,що СПРАВЕДЛИВІСТЬ Є! ГОЛОВНЕ- ЛИШЕ ОБ"ЄДНАВШИСЬ РАЗОМ МОЖНА ПЕРЕМАГАТИ! Тому ,вважаю,що Юрій Косюк тоді почув мене! НЕ ОБМАНУВ! А ДАВ ВКАЗІВКУ ПІТИ З НАШИХ ПОЛІВ! Тільки місцеві запроданці ще 5 місяців пили нашу кров,намагаючись відробити свої 30 срібників! Лише побачивши безглуздісь своїх діянь з ганьбою нарешті пішли від нас! НАДІЄМОСЬ- НАЗАВЖДИ!!!!
Наверх