Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Головне / Фотоновини / Суспільство 25 лис 2015 22:33

Вам, трударі, земний уклін!

Вам, трударі, земний уклін!15 листопада 2015року відзначили своє професійне свято працівники сільського господарства. Святкові урочистості з нагоди цього дня відбулися і в Будинку культури села Мошни.

Привітати сільгоспвиробників з професійним святом та відзначити почесними нагородами кращих працівників, на урочистості завітали сільський голова Богдан Вікторович Шкарбута, керівники підприємств та установ сільськогосподарського напрямку, яких не мало на території Мошнівської сільської ради та настоятель Свято-Преображенського храму – протоієрей Олег Мархалевич.

Сільський голова, висловив глибоку подяку хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам агропромислового виробництва села та побажав, щоб їхня віддана праця і надалі служила на користь державі, на благо України.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок в досягненні значних виробничих результатів та з нагоди Дня працівників сільського господарства Подякою від сільської громади нагороджено кращих працівників галузі.

Приємною несподіванкою був дарунок сільського голови – запашний , духмяний коровай – як символ єднання людей праці.

Своїх працівників цінними подарунками, квітами та подяками особисто привітали керівники підприємств - Вікторія Анатоліївна Дудник - ТОВ «Мошнівська МТС», Ігор Михайлович Сокуренко - ВАТ ЧОП «Агротехсервіс» та СТОВ «Продкомерс» - Білокуров Генадій Михайлович.

Святкове дійство підготували та провели працівники та учасники художньої самодіяльності Будинку культури села Мошни – директор Юрій Логоцький

Зі сцени звучали теплі та щирі слова подяки невтомним рукам людей праці,сільгоспвиробникам. А подарунками були запальні танці, веселі пісні,вірші та композиції.

Щира вдячність всім хто долучився до підготовки та проведення свята.

А саме – керівникам сільськогосподарських підприємств,сільській громаді та особисто сільському голові - Шкарбуті Б.В., учасникам художньої самодіяльності та працівникам Будинку культури.

Хай в усіх буде хліб і до хліба на столі!

Урочиста частина була змістовно переплетена із художніми номерами.

Епілогом концерту стала пісня «Як у нас на Україні»,яку виконала солістка- Марина Биковець. А святкову концертну програму розпочав Народний аматорський хоровий колектив «Мошногори» (керівник Раїса Полатайко) тематичними піснями «Хліборобська величальна» та «Ой шумлять хліба».

Односельчан та працівників віршиками привітали наймолодші учасники свята - це вихованці Дитячого садочка «Лісова Казка», (вихователь Одинока Людмила Леонідівна), вокальний ансамбль «Веселка» піснею «Барви рідної землі» -(Кер. Марина Биковець) та молодша група танцювального колективу «Арт-денс» - танцем «Пупсики».(кер.Інна Острівна)
Для кожного сільськогосподарського підприємства,яке знаходиться на території Мошнівської сільської ради подарунком ставав художній номер.

«Вальс» та запальний енергійний «Рок-н ролл» подарувала старша та середня групи танцювального колективу «Арт-денс» (кер. Інна Острівна).

Своїм виконання пісень порадували глядача і солісти вокалісти – Оксана Раскевич піснею « Українська вишиваночка», Вікторія Бабич піснею «Зозуля» (кер. М.Биковець), та Анжела Диченко піснею « Це край де я родилась» (кер.Ганна Однорог)
Приємною несподіванкою стало виконання сучасного танцю власної постановки молодими хореографами Ярославом Гаврилюком,Інною Острівною. Виконуючи разом з Владом Батеровським,танець зірвав бурхливі оплески та шаленні емоцій у глядача.

Вірш «Хліб всьому голова» виконаний Катериною Лось,змусив задуматись кожного про найцінніший дар землі –хліб.
Жіночки з вокального колективу «Любисток» (кер. Р. Полатайко ) не тільки вміють працювати на землі та порпатись по господарству,а й весело та завзято співати пісні- «Сватай мене ,мужичок» та «Стукалка-грюкалка», які вони виконали стали щирим пісенним подарунком людям праці.

А на завершення концерту привітанням для всіх людей які працюють на землі, та для простих сільських жителів, став виступ народного аматорського фольклорного колективу «Молодички молодії» (кер Р.Полатайко).
Музично-хореографічна композиція «На Ярмарку» стала родзинкою свята.

Веселі пісні «Їдуть на возі дівки на базар», «На дорозі шарварок», «Яр-Яр…», «Ой,гоп чики-чики» «Горілочка» , «Сало» і інші,та запальні українські танці «Сало» та «Козачок» у виконанні танцювальної групи в складі - Влада Батеровського,Наталії Гребенюк, Ярослава Гаврилюка та Ілони Стемблер.(кер. Ярослав Гаврилюк) додали людям веселого настрою та невичерпного позитиву на багато днів. Під бурхливі оплески вдячності глядачів колективи виходили на сцену де Всі разом заспівали пісню «Гей, наливайте, повнії чари».

Святкування вдалось на славу!

Нехай щедро колоситься нива, нехай не переводиться селянський рід на українській землі.
Вам, трударі, земний уклін!Вам, трударі, земний уклін!Вам, трударі, земний уклін!Вам, трударі, земний уклін!Вам, трударі, земний уклін!Вам, трударі, земний уклін!Вам, трударі, земний уклін!Вам, трударі, земний уклін!Вам, трударі, земний уклін!Вам, трударі, земний уклін!Вам, трударі, земний уклін!Вам, трударі, земний уклін!
Наверх