Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Головне / Суспільство 03 чер 2015 14:58

В Мошнах відкрили одразу дві мемориальні дошки пам'яті учасникам АТО

В Мошнах відкрили одразу дві мемориальні дошки пам'яті учасникам АТОУ Мошнівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відкрили меморіальні дошки пам’яті випускників школи Максима Преснякова та Анатолія Синчака, які загинули під час проведення антитерористичної операції на Сході України. Її освятив настоятель місцевої Спасо-Преображенської церкви отець Олег.

Ініціаторами проведення заходу стали учительський та учнівський колективи школи. Анатолій Синчак до участі в АТО з родиною проживав у Городищенському районі. Відтак, його там і поховано. Вшанувати пам’ять свого героя прибула і делегація із сусіднього Черкаському району.

– Максим та Анатолій – обидва випускники нашої школи, – розповідає директор школи Наталія Майданік. – Сьогодні вони повернулися знову до нас. Ми завжди будемо пам’ятати їх, як своїх односельчан, своїх героїв, які віддали життя за мирне небо над нами.

Під час заходу усі присутні, серед яких були учні, учителі, сільський голова, громадськість села, представники відділу освіти райдержадміністрації, друзі і рідні Максима й Анатолія, взяли участь в молебні та вшанували хвилиною мовчання честь героїв.

 – Вшанування пам’яті людей, які віддали своє життя за нашу державу, – це святий обов’язок. І сьогодні відкриття меморіальних дошок нашим землякам – це щира дань справжнім патріотам, які стали на захист своєї Вітчизни, боролися за її суверенність, мир та спокій на рідній українській землі. На жаль, обриваються молоді життя найкращих синів України, тож давайте шанувати героїв, не забувати про тих, хто так рано покинув нас, зробивши все задля щасливого майбутнього нашої держави, – зазначила в.о. начальника відділу освіти Людмила Григорчук.

Меморіальну дошку на честь загиблих випускників школи виготовили завдяки спонсорській допомозі місцевих благодійників та ДП «Перемога Нова».

В Мошнах відкрили одразу дві мемориальні дошки пам'яті учасникам АТОВ Мошнах відкрили одразу дві мемориальні дошки пам'яті учасникам АТОВ Мошнах відкрили одразу дві мемориальні дошки пам'яті учасникам АТО
Наверх