Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Головне / Культура 29 лют 2016 14:55

В с.Мошни відбулося урочисте відкриття Університету золотого віку

В с.Мошни  відбулося урочисте відкриття Університету  золотого віку25лютого 2016 року в музеї Т.Г.Шевченка в с.Мошни відбулося урочисте відкриття Університету золотого віку, де зібралися люди, які прагнуть навчатися нового. А зібралися люди поважного віку, які хочуть внести свій вклад в покращення життя громади, а також, передати свій досвід, знання і вміння підростаючому поколінню.

Учітеся, брати мої,
думайте, читайте.
Т.Г.Шевченко


Завідуюча музеєм Т.Г.Шевченка в с. Мошни Грицик Ганна Григорівна зустріла дорогих гостей на території музею, познайомила з експозицією музею, виставкою дитячих робіт з живопису та бісероплетіння (керівник гуртка ЧРСют Коваленко Олеся Василівна), провела коротку екскурсію, а потім відкрила захід та ознайомила з завданнями і метою Університету золотого віку.

Добрий день вам, люди добрі,
Що зійшлись у цій господі.
Раді вас ми привітати,
Щастя і добра бажати.
Гостей дорогих ми вітаємо щиро,
Стрічаємо з хлібом, любов’ю та миром!--звучать слова ведучої і лине пісня «Хліб-сіль».


Добре відомо, що жодне свято не проходить без почесних гостей, отож, на святі були присутні: сільський голова с.Мошни
Шкарбута Богдан Вікторович, депутат районної ради Муцалханов Олександр Леонідович, психолог Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Черкаського району Диченко Олена Іванівна, соціальний працівник села Крамар Ольга Іванівна та соціальні робітники.

В с.Мошни  відбулося урочисте відкриття Університету  золотого вікуСільський голова Б. В. Шкарбута привітав зі святом та ознайомив присутніх з рішенням виконавчого комітету сільської ради про створення Університету золотого віку; затвердженням положення про Університет і склад наглядової ради Університету, а також висловив вдячність за активну життєву позицію всім , хто виявив бажання отримати нові знання; прозвітував про те, що влада робить, щоб забезпечити належний рівень життя всім людям поважного віку.

Депутат районної ради Муцалханов О. Л. запропонував свою підтримку в роботі Університету золотого віку і привітав усіх абітурієнтів зі вступом до Університету та подарував солодощі.

Психолог Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Черкаського району Диченко О. І. підтримала ініціативу створення Університету золотого віку в с. Мошнах та запевнила, що буде рада зустрічам зі студентам Університету і буде надавати необхідну допомогу зі свого боку.

Соціальний працівник села Крамар О. І. також привітала присутніх з відкриття та вступом до Університету золотого віку і пообіцяла більше прислухатися до потреб людей поважного віку.

Всім абітурієнтам були вручені студентські посвідчення про зарахування до Університету золотого віку с.Мошни та оголошено розпорядок роботи Університету.

У фіналі урочистостей, студенти Університету золотого віку с.Мошни виконали гімн «Університету третього віку» на слова та музику Н.Багмут.

Гості завітали на свято з гостинцями, отож, після урочистої частини свята відбулося чаювання із солодощами. В невимушеній обстановці студенти спілкувалися з гостями на різні хвилюючі їх теми, а також линула українська народна пісня.
мошни, культура, мошни культура, новини мошни, Муцалханов Олександр, Шкарбута Богдан, Грицик Ганна
Наверх