Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Головне / Фотоновини / Культура 28 бер 2016 18:46

«Поезія - це завжди неповторність….»

«Поезія - це завжди неповторність….»До Дня поезії, який весь світ відзначав 21 березня, в Будинку культури села Мошни відбувся поетичний вечір - «Поезія - це завжди неповторність….»

На цей вечір завітали люди, які розуміють, що таке поезія, люблять поетичні твори і вміють їх цінувати. Це вчителі школи, викладачі СЮТ та музичної школи, сільський голова - Богдан Шкарбута з працівниками сільської ради, сільські депутати та учасники художньої самодіяльності БК. Працівники бібліотеки оформили цікаву виставку книг поетів Черкащини.

Але головними дійовими особами вечора, звичайно, стали місцеві самобутні поети – люди талановиті, з тонким почуттям прекрасного, з витонченим смаком, з багатобарвним сприйняттям світу. Увесь вечір звучали їхні зізнання в любові до рідного краю, до коханих, тремтіли болем рядки, в яких йшлося про події на Сході України: "Черкаський край", "Я тебе називаю коханою" Ткаліча Олексія Федоровича, «Мені приснився дивний сон», «Я зустрів тебе у своїх мріях» Коршака Василя Васильовича, «Йде весна», «Герої не вмирають» Поліщука Івана Івановича, «Про Україну», «Посвята чоловікові» Раскевич Оксани Миколаївни, «Моїй дорогій людині», «Не лікуй,зозуленько,літа» Козодой Наталії Андріївни, «Звернення до російських жінок» Бібіка Павла Васильовича, «Рідна земля» та «Як не любити» нині вже покійної поетеси Соколенко Світлани Іванівни, та вірші Малинко Ольги Миколаївни.

Їх чудові, талановиті поетичні твори зачарували всіх присутніх різноманітністю тем, таких близьких кожній людині, бо написані вони від душі, щиро та відверто. Багато творів покладено на музику, самі поети і виконували їх під супровід гітари та баяну. Пісні Оксани Раскевич, Івана Поліщука, Ольги Малинко надовго запам'ятаються односельцям та залишаться в їх душах.

А твори місцевого гумориста Володимира Манькевича «Баба і сільрада», «Балада про дороги» та «Як Омелько хотів женитися» викликали у всіх присутніх щирий сміх.

Вечір пройшов в теплій щирій сімейній атмосфері,в супроводі ніжної ліричної музики, за що всі запрошені дякували організаторам вечора - працівникам Будинку культури. А ще побажали нашим поетам творчого натхнення та успіху на мистецькій ниві, а організаторам – частіше збиратись на такі мистецькі вечори.

Автор: Р.І. Палатайко
«Поезія - це завжди неповторність….»«Поезія - це завжди неповторність….»«Поезія - це завжди неповторність….»«Поезія - це завжди неповторність….»«Поезія - це завжди неповторність….»«Поезія - це завжди неповторність….»«Поезія - це завжди неповторність….»«Поезія - це завжди неповторність….»«Поезія - це завжди неповторність….»«Поезія - це завжди неповторність….»«Поезія - це завжди неповторність….»«Поезія - це завжди неповторність….»«Поезія - це завжди неповторність….»«Поезія - це завжди неповторність….»«Поезія - це завжди неповторність….»«Поезія - це завжди неповторність….»«Поезія - це завжди неповторність….»«Поезія - це завжди неповторність….»«Поезія - це завжди неповторність….»«Поезія - це завжди неповторність….»«Поезія - це завжди неповторність….»«Поезія - це завжди неповторність….»«Поезія - це завжди неповторність….»«Поезія - це завжди неповторність….»«Поезія - це завжди неповторність….»
Наверх