Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег / Спорт 11 вер 2016 20:17

Першість Черкаської області з футболу серед команд Першої ліги. Прикра поразка ФК "Мошни".

Першість Черкаської області з футболу серед команд Першої ліги. Прикра поразка ФК "Мошни".Відбулися матчі першості Черкаської області серед команд Першої ліги.

ФК "Мошни" приймали на своєму полі гостей із Звенигородки - команду "Шевченків край". Мошнівські футболісти більшість часу володіли ініціативою, проте ніяк не могли втілити її в забиті голи. Перший тайм завершився нульовою нічією.

В другому таймі наші гравці почали нервувати, чим скористалися гості, забивши два голи. Фінальний свисток зафіксував поразку ФК "Мошни" з рахунком 0:2.

Черговий матч наша команда проведе в Катеринополі проти "Нашої Ряби".