Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег 24 бер 2023 12:00

Укрпошта випускає марку «Не забудемо! Не пробачимо! Буча. Ірпінь. Гостомель»

Укрпошта випускає марку «Не забудемо! Не пробачимо! Буча. Ірпінь. Гостомель»
Генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський анонсував випуск нової марки "Не забудемо! Не пробачимо! Буча. Ірпінь. Гостомель".

За його словами, "бувають марки круті, бувають легкі, а бувають важкі. Ті, які дуже непросто тобі даються, бо за ними стоїть біль та історія, яку важко передати в одному невеликому творі".

За тиждень, 31 березня, нагадав Смілянський, "ми всі будемо відзначати день звільнення Бучі, Ірпеня, Гостомеля. День героїзму та болі, день люті та помсти. До цього дня Укрпошта, в рамках серії "міста – герої", випустить марку "Не забудемо! Не пробачимо! Буча. Ірпінь. Гостомель", а також листівки та конверти серії".

У цьому блоці будуть марки, присвячені трьом містам-героям Київщини. "Там і знищена "Мрія", і люди під мостом в Ірпені, і спалена ворожа техніка на вулицях Бучі", - зазначив керівник Укрпошти.

"Відсьогодні цей блок стає доступним для передзамовлення на нашому сайті, а за тиждень запустимо його в наших відділеннях", - повідомив він.

Також Смілянський додав, що "ми запускаємо продаж річної книги "Марки України за 2021 рік". Звісно, трохи затримались з випуском, але маємо все робити на рівні, тож зібрали для вас колекцію марок (серед них марка "Бахмут") та оформили в круту книгу. Як завжди, дякую художникам та нашій неймовірній філателістичній команді, а всім бажаю переможної п’ятниці та чекаю Вас у нас онлайн та у відділеннях".
Наверх