Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег 23 лип 2023 07:00

Створено дашборд надавачів соціальних послуг

Створено дашборд надавачів соціальних послуг
На веб-сайті Міністерства соціальної політики України з’явився дашборд, що допоможе знайти та візуалізувати інформацію про надавачів соціальних послуг. Відтепер отримувачі та надавачі соціальних послуг зможуть переглядати інформацію з Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг Єдиної інформаційної системи соціальної сфери у зручному форматі.

Про це інформує пресслужба Міністерства соціальної політики України.

Із використанням фільтрів дашборду користувачі можуть переглянути основну інформацію про надавачів соціальних послуг, які працюють в Україні, зокрема: адресу, телефон, веб-сайт тощо.  Крім того, користувачі можуть фільтрувати інформацію про надавачів за регіоном, районом та територіальною громадою, а також здійснювати пошук за ЄДРПОУ, назвою надавача та видами соціальних послуг. Це допоможе користувачам знайти найближчу адресу надавача соціальних послуг та звернутися до нього особисто чи онлайн.

Дашборд забезпечує відкритий доступ до інформації про надавачів соціальних послуг, що дозволяє громадянам бути більш інформованими про те, які соціальні послуги надаються в їх регіоні. Також цей  інструмент значно спростить пошук необхідної інформації для організацій, які займаються соціальною підтримкою населення. Він дозволить ефективніше та швидше знаходити надавачів соціальних послуг, що також позитивно вплине на якість та швидкість надання соціальної підтримки.

Реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг у частині, що забезпечує внесення інформації про надавачів соціальних послуг, працює у промисловому середовищі з 16 лютого 2023 року. Якщо вами як надавачем соціальних послуг для реєстрації в Реєстрі були подані документи до Мінсоцполітики до листопада 2022 року, то така інформація була мігрована в Реєстр. Водночас усі надавачі соціальних послуг, які подавали документи до Мінсоцполітики до початку роботи Реєстру у промисловому середовищі, повинні звернутися з документами відповідно до Порядку формування, ведення та доступу до Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 2021 року № 99 до реєстраторів для внесення відповідної інформації про надавачів у Реєстр.

Ознайомитись з дашбордом можна за посиланням https://www.msp.gov.ua/content/reestr-nadavachiv-socialnih-poslug.html.

Звертаємо увагу, що на сьогодні дашборд працює у тестовому режимі. Команда Мінсоцполітики працює над тим, щоб найближчим часом відображення інформації з Реєстру було в режимі реального часу.

Дашборд  створений Мінсоцполітики та ДП “ІОЦ Мінсоцполітики” за підтримки Проєкту World Bank Ukraine «Модернізація системи соціальної підтримки населення України».

Довідково:

Надавачі соціальних послуг — юридичні особи та фізичні особи – підприємці, які відповідають Критеріям діяльності надавачів соціальних послуг , включені до розділу «Надавачі соціальних послуг» Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг.

Реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг — це автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система, призначена для збирання, реєстрації, накопичення, зберігання, використання, знеособлення і знищення даних про надавачів та отримувачів соціальних послуг, визначених законодавством. Реєстр є складовою Єдиної інформаційної системи соціальної сфери.
Наверх