Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Центр дитячої та юнацької творчості – вул. Спасо – Преображенська, 14,а с.Мошни Черкаська область, Черкаський район, 19615
Написати листа: [email protected],

Офіційний Сайт ЦДЮТ http://sut.ck.ua,
Сторінка в ФБ https://www.facebook.com/groups/635708734275906
Нормативні та фінансові документи дивіться за посиланням "Переглянути, скачати документи"


Інформація / ЦДЮТ Мошни / Фотоновини 15 травня 2023 13:00

Учні Мошнівської громади зустрілися з "пластунами" (фото, відео)

Учні Мошнівської громади зустрілися з "пластунами" (фото, відео)


Вихованці Центру дитячої та юнацької творчості Мошнівської сільської ради (колишня Черкаська районна станція юних техніків) вже більше 20-ти років співпрацюють з членами патріотичної молодіжної організації Пласт м.Черкаси. Це були зустрічі по обміну досвідом, спільні походи, вишколи у таборах.

З метою поліпшення співпраці, 13 травня 2023 року, знову, в Мошнах, на території ЦДЮТ, відбулася зустріч школярів та молоді Мошнівської сільської ради з пластунами із м. Черкаси. Гості під час зустрічі розповіли про принципи, на яких ґрунтується робота Пласту - найбільшої, найефективнішої патріотичної молодіжної організації України, і запропонували конкретні заходи щодо співпраці.

На зустрічі був присутнім Мошнівський сільський голова Богдан ШКАРБУТА, який підтримав пропозиції пластунів і пообіцяв сприяти співпраці між пластунами та дітьми і молоддю громади.

Зустріч завершилась спілкуванням довкола ватри (вогнища).

Їдучи 13-го травня на велосипедах з Черкас до санаторію “ Мошногір’я”, а потім по вершинам Мошногір, пластуни були в захваті від розкоші природи.

На другий день (14.05.2023) вони, слідуючи одному із основних принципів Пласту – вивчай історію та культуру України, з захопленням ознайомилися з минулим Мошнівськиого краю та його унікальними архітектурними пам’ятками.

P.S.: Пласт» — національна скаутська організація України. Метою Пласту є сприяти всебічному патріотичному вихованню і самовихованню української молоді на засадах християнської моралі. Пласт виховує свідомих, відповідальних та повновартісних громадян місцевої, національної та світової спільнот, і провідників українського народу.Центр дитячої та юнацької творчості Мошнівської сільської ради
Учні Мошнівської громади зустрілися з "пластунами" (фото, відео)Учні Мошнівської громади зустрілися з "пластунами" (фото, відео)Учні Мошнівської громади зустрілися з "пластунами" (фото, відео)Учні Мошнівської громади зустрілися з "пластунами" (фото, відео)Учні Мошнівської громади зустрілися з "пластунами" (фото, відео)Учні Мошнівської громади зустрілися з "пластунами" (фото, відео)Учні Мошнівської громади зустрілися з "пластунами" (фото, відео)Учні Мошнівської громади зустрілися з "пластунами" (фото, відео)Учні Мошнівської громади зустрілися з "пластунами" (фото, відео)Учні Мошнівської громади зустрілися з "пластунами" (фото, відео)Учні Мошнівської громади зустрілися з "пластунами" (фото, відео)Учні Мошнівської громади зустрілися з "пластунами" (фото, відео)Учні Мошнівської громади зустрілися з "пластунами" (фото, відео)Учні Мошнівської громади зустрілися з "пластунами" (фото, відео)Учні Мошнівської громади зустрілися з "пластунами" (фото, відео)Учні Мошнівської громади зустрілися з "пластунами" (фото, відео)Учні Мошнівської громади зустрілися з "пластунами" (фото, відео)Учні Мошнівської громади зустрілися з "пластунами" (фото, відео)
Наверх