Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег 08 чер 2023 14:00

Триває виплата грошової допомоги мешканцям звільнених територій та евакуйованим

Триває виплата грошової допомоги мешканцям звільнених територій та евакуйованим
Одним із напрямів роботи Координаційного штабу з питань деокупованих територій є забезпечення фінансової підтримки жителям звільнених населених пунктів та евакуйованим із небезпечних територій.

Про це інформує Міністерство з питань ТОТ України.

Так, у межах спільного проєкту Мінреінтеграції, Укрпошти та міжнародних організацій жителям деокупованих територій (ДОТ) наразі надано грошову допомогу на загальну суму понад 432 мільйони гривень.  

Йдеться про допомогу у розмірі 1200 гривень від Товариства Червоного Хреста України, яка виплачується громадянам на ДОТ Харківської, Херсонської, Донецької, Луганської та Миколаївської областей. А також – про 2200 гривень допомоги готівкою протягом 3 місяців мешканцям звільнених територій Харківщини, Херсонщини й Донеччини від Міжнародної організації з міграції.  

Крім того, станом на 29 травня виплачено грошову допомогу на суму понад 50 мільйонів гривень людям, які евакуювалися з небезпечних територій Донецької, Херсонської та Запорізької областей безкоштовними евакуаційними вагонами в поїздах чи евакоавтобусами.   

На станціях прибуття евакуйовані гарантовано отримують у мобільних відділеннях Укрпошти фінансову допомогу від держави. Дорослим виплачують по 2000 гривень, дітям та особам з інвалідністю – по 3000 гривень.   

Гроші для забезпечення таких виплат регіональним дирекціям Укрпошти перераховує Мінреінтеграції.
Наверх