Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег 12 лис 2023 07:00

До кінця року клієнти ПриватБанку зможуть отримати картки з безкоштовною доставкою до відділень та поштоматів Нової пошти

До кінця року клієнти ПриватБанку зможуть отримати картки з безкоштовною доставкою до відділень та поштоматів Нової пошти


Клієнти ПриватБанку, які перевипустили діючу платіжну картку чи відкрили цифрову картку через Приват24, можуть отримати “фізичну” картку з доставкою до поштомату чи відділення Нової пошти, а до кінця року така послуга буде безкоштовною.

Про це інформує пресслужба фінансової установи.

Як повідомив член правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко, замовити нову картку чи перевипуск діючої можна за декілька кліків у Приват24, а отримати у відділенні або поштоматі Нової пошти.

Нагадаємо, від початку війни ПриватБанк подовжив строк дії всіх платіжних карток, що дозволяє вільно користуватися карткою для оплати товарів та послуг в торговій мережі та зняття готівки. За необхідності перевипуску картки для активного шопінгу в інтернет магазинах, цифрову картку можна оформити миттєво у Приват24.

Також Дмитро Мусієнко повідомив, що незабаром ПриватБанк відкриє можливість замовлення  доставки карток для клієнтів, які через війну чи інші причини зараз знаходяться за кордоном.
Наверх