Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег 28 вер 2023 07:00

Черкащина долучилася до пілотного проєкту МВС з оптимізації екзаменаційної діяльності

Черкащина долучилася до пілотного проєкту МВС з оптимізації екзаменаційної діяльності


21 вересня Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Черкаській області долучився до пілотного проєкту МВС з оптимізації екзаменаційної діяльності.

Про це інформує пресслужба РСЦ ГСЦ МВС в Черкаській області.

Мета проєкту — забезпечення прозорих умов для кандидатів у водії, запровадження сучасних систем відео та аудіо фіксації усіх процесів під час складання іспитів та створення зручної системи попереднього запису на іспити.

Контроль і нагляд за процесами екзаменації дасть кандидатам у водії більше інструментів для оскарження результатів, якщо такі знадобляться, за потреби.

Разом з цим звертаємо увагу відвідувачів, що теоретичні і практичні іспити на право керування транспортними засобами відтепер можна скласти лише в двох територіальних сервісних центрах ГСЦ МВС Черкаської області: №7141 місто Черкаси, вул. Лесі Українки, 21, та №7142, Уманський р-н, с/рада Родниківська, автодорога Київ-Одеса, 203 км, 800 м.

Решта сервісних центрів МВС області продовжують роботу в штатному режимі й надають реєстраційні послуги з транспортними засобами. Також там лишаються доступними послуги з обміну та відновлення після втрати посвідчення водія.
Наверх