Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег 17 лис 2023 11:00

У школах Черкащини провели вивчення стану цифровізації

У школах Черкащини провели вивчення стану цифровізації


У школах Черкащини провели вивчення стану цифровізації. Зокрема, в управлінських процесах закладу.

Про це розповіла начальниця обласного управління Державної служби якості освіти Оксана Компанієць на брифінгу в медіацентрі ОВА.

Як вона зауважила, такий моніторинг здійснили з метою відстеження цифровізаційної інфраструктури у школах регіону.

– Окрім цього, ми вивчали, наскільки онлайн-середовище в закладах є  безпечним для учнів і вчителів, – додала Оксана Компанієць. – Кіберзахист і медіаграмотність – нині надважливі. Тож цим питанням маємо приділити максимум уваги.

Загалом участь у вивченні взяли понад 8 240 осіб. Це учні, вчителі й батьки. Охоплено 68 шкіл  у 44 громадах області.

Питання анонімного анкетування стосувалися різних тем. Зокрема, щодо можливих змін для покращення електронного освітнього середовища. Серед відповідей респондентів – покращення швидкості інтернету, оновлення комп’ютерної техніки тощо.

Водночас усі учасники освітнього процесу наголосили на важливості проведення у школі консультацій із питань, що пов’язані з цифровізацією. Окремо проговорили потребу у збільшенні інформаційних заходів про правила безпечної поведінки в інтернеті.

– Усі відповіді проаналізовано, – зауважила Оксана Компанієць. – Висновки та рекомендації направлено до засновників і керівників закладів. Нині наша освіта справді зробила великий крок уперед у сфері цифровізації. Але водночас є ще над чим працювати. Про те, як покращити слабкі сторони  йшлося в направлених матеріалах.
Наверх