Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег 01 лют 2024 13:00

Черкащина поглиблює взаємодію із міжнародними партнерами

Черкащина поглиблює взаємодію із міжнародними партнерами


Черкаська обласна військова адміністрація продовжує поглиблювати взаємодію із міжнародними партнерами. Пріоритетні напрями спільної роботи обговорили під час зустрічі з представниками Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) в Україні та першою заступницею очільника області Наталією Кравченко.

Про це інформує пресслужба Черкаської ОВА.

Зокрема, йшлося про проекти зі створення банку соціального житла, облаштування укриттів у закладах освіти, охорони здоров’я, зниження соціальної напруги в суспільстві та інтеграцію внутрішньо переміщених осіб.

– Найпріоритетнішими проектами станом на зараз для нас є покращення умов в місцях компактного проживання для вимушено переміщених осіб, а також підвищення рівня зайнятості серед ВПО, – зазначила Наталія Кравченко. – Створення нових робочих місць, стимулювання самозайнятості з-поміж внутрішніх переселенців – це та робота, яка має бути надважливою у громадах. Адже велика частина з тих, хто через війну полишив свої оселі, уже, на жаль, не мають куди повертатися і будують нове життя тут, на Черкащині. Працевлаштування допоможе їм інтегруватися в суспільство та є чудовим інструментом, що дозволить ВПО бути менш залежними від допомоги міжнародних партнерів.

Також на зустрічі представили нового керівника Саб-Офісу УВКБ ООН в м. Вінниця Федеріко Карлоса Хосе Серсаледі Серісано, обговорили допомогу, яку вже надало УВКБ ООН Черкаській області.

Довідково: Зустріч відбулася в межах роботи Регіонального офісу міжнародного співробітництва Черкаської області. Регіональний офіс міжнародного співробітництва – ініціатива Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, що має на меті розвиток взаємодії місцевих та регіональних влад з міжнародними партнерами, які прагнуть співпрацювати на рівні області та територіальної громади.
Наверх