Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Здоров'я / Устименко Олег 16 бер 2024 15:00

Вчені назвали п’ять продуктів, які полегшують нікотинову залежність

Вчені назвали п’ять продуктів, які полегшують нікотинову залежність


Вчені назвали продукти, вживання яких може полегшити процес відмови від нікотинової залежності. Вони стверджують, що цитрусові можуть допомогти відбити бажання закурити.

Кислинка, що міститься в грейпфруктах, апельсинах і лимонах допомагає знизити дефіцит вітаміну С, який руйнується надходженням в організм нікотину. Дослідники радять заїдати бажання закурити часточкою мандарина.

Відзначається, що під час відмови від сигарет часто з’являється посилений апетит і погіршується настрій. Допомогти з цим почуттям може гіркий шоколад. Фенілетиламіни в цьому продукті сприяють виробленню гормону щастя – серотоніну.

Крім того, курці, які відчувають дискомфорт через брак нікотину, можуть компенсувати це почуття за допомогою баклажанів. У цих овочах міститься нікотинова кислота.

Також специфічний пекучий смак імбиру може допомогти впоратися з бажанням закурити сигарету. Щоб компенсувати особливий смак цього продукту, вчені рекомендують приготувати корисну для здоров’я суміш з медом і лимоном.

Броколі, цвітна капуста і кольрабі теж допоможуть при відвиканні від нікотину, тому що містять речовину сульфорафан, яка має антибактеріальний ефект.
Наверх