Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег 19 бер 2024 10:00

В Україні з’явився безплатний онлайн-курс про створення та ведення ФОП

В Україні з’явився безплатний онлайн-курс про створення та ведення ФОП


Соціальна мережа та освітня платформа для креативних індустрій CASES за участі Дії та адвокатського об’єднання Juscutum запустила безплатний онлайн-курс про створення та ведення ФОП.

Про це інформують у Міністерстві культури та інформаційної політики України.

«Стати підприємцем в Україні можна за 10 хвилин — відкривши ФОП на порталі Дія. Це найшвидша реєстрація бізнесу у світі. Водночас українці все ще вагаються, чи реєструвати свій бізнес офіційно, — через поширені міфи про труднощі ведення ФОП. Дія змінює підхід до відкриття і ведення бізнесу, щоб підприємці могли отримувати послуги швидко, зручно й без зайвої бюрократії. Тому із задоволенням підтримали ініціативу CASES та підготували кілька відеоуроків про сервіси Дії для ФОП — реєстрацію ФОП, внесення змін про ФОП та закриття ФОП. Усі послуги автоматичні — без участі державного реєстратора. Будуємо найзручнішу взаємодію з державою, щоб підприємців в Україні ставало все більше», — зазначив керівник із розвитку електронних послуг у Міністерстві цифрової трансформації Мстислав Банік.

Мета курсу — сприяти збільшенню кількості фахівців, які надають свої послуги офіційно та прозоро сплачують податки. Задля цього в уроках простою мовою розповідають про все, що може стати в пригоді майбутнім експертам: як підібрати КВЕДи, які податки та збори слід платити, що враховувати під час складання договору та як надсилати його в цифровому форматі.

Також у програмі є інформація про те, як правильно звітувати про свою діяльність, як взаємодіяти з клієнтами та як, за потреби, закрити ФОП. Курс розроблено з урахуванням усіх актуальних законодавчих норм. Окрім навчальних матеріалів, він містить комплект шаблонних документів: договорів, додатків, актів та рахунків.

Зареєструватися на курс та ознайомитися з програмою можна за посиланням. Доступ — безплатний.
Наверх