Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Спорт 02 травня 2024 10:27

Фінал кубку Черкаського району з футболу

29 квітня стадіон с.Геронимівка. Фінал кубку Черкаського р-ну з футболу «Штурм» с. Яснозір’я Мошнівська ТГ – «Чигирин» м. Чигирин . 90 хвилин та додатковий час цікавої напруженої гри не виявили переможця рахунок 1-1. В серії пенальті влучнішими були футболісти «Штурма», які і стали переможцями та підтвердили свій статус чемпіона. Вітаємо футболістів та їх тренерів з черговою перемогою. Висловлюємо слова подяки сільському голові Богдану Шкарбуті за підтримку спортивного статусу громади. Зичимо усім сили енергії натхнення для майбутніх спортивних досягнень. Невтомно дякуємо нашим захисникам за можливість займатися спортом та йти вперед.

Спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Анатолій Жила.