Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Новини освіти 03 травня 2024 08:46

Освітяни розповіли про особливості складання цьогорічного НМТ

Освітяни розповіли про особливості складання цьогорічного НМТ

В області триває підготовка до проведення національного мультипредметного тесту. Про це повідомила проректорка з питань зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Наталія Лісова на брифінгу в медіацентрі ОВА.

Як вона зауважила, тестування відбуватиметься у спеціально обладнаних комп’ютерних аудиторіях закладів освіти – тимчасових екзаменаційних центрах.
– Цьогоріч в області їх створено вдвічі більше, – розповіла Наталія Лісова. – Вони працюватимуть у закладах 14 тергромад. Головна умова – наявність укриття.

Окрім цього, центри забезпечені персональними комп’ютерами. Дотримано вимоги щодо апаратного та програмного забезпечення. Зокрема, в аудиторіях буде створено по 10-20 робочих місць для учасників. Роботу центрів забезпечуватимуть відповідальний за тимчасовий екзаменаційний центр, ІТ-фахівець та інструктори.

Для пропуску до центру абітурієнту обов’язково слід мати документ, що посвідчує особу, та сертифікат.
Опісля проведення всіх сесій НМТ та оприлюднення результатів тестування, розпочнеться вступна кампанія. Про це розповіла відповідальна секретарка приймальної комісії ЧНУ ім. Б. Хмельницького Людмила Смалиус. За її словами, вже з 1 липня стартує реєстрація електронного кабінету вступника.
Наверх