Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Суспільство 14 травня 2024 14:31

У лісах Черкащини – надзвичайна пожежна небезпека

У лісах Черкащини – надзвичайна пожежна небезпека

На всій території Черкаської області встановилась надзвичайна пожежна небезпека, через що існує висока ймовірність загорань у лісах регіону. Тому лісівники спільно з представниками Державної служби надзвичайних ситуацій та поліцейськими регулярно здійснюють патрулювання лісових масивів на предмет дотримання громадянами правил пожежної безпеки в лісах.
Майже 30% усіх лісів Черкащини займають хвойні насадження. Вони є дуже вразливими до загорань. Зменшити рівень небезпеки можуть тільки опади, а поки зберігається суха, вітряна погода – ймовірність пожежі зростає щодня.
Лісівники попереджають про відповідальність за порушення вимог пожежної безпеки та нагадують про заборону відвідування лісів.
Щодо відповідальності згідно законодавства: згідно статті 77 КУпАП порушення вимог пожежної безпеки в лісах передбачає адміністративну відповідальність у вигляді накладення штрафу на громадян від 1530 грн до 4590 грн, а на посадових осіб – від 4590 грн до 15300 гривень.
Додатково також нараховується шкода, завдана довкіллю, внаслідок пожежі.
Для того, щоб зберегти ліси від пожеж, лісівники ДП “Ліси України” розвивають мережу рекреаційних пунктів – безпечних місць відпочинку. У таких місцях є все необхідне для того, щоб чудово для вас і безпечно для навколишнього середовища провести час.
Ділимося створеною ДП “Ліси України” картою, на якій позначені всі пункти відпочинку в лісі. Обирайте найближчий до вас пункт і відпочивайте безпечно!
Наверх