Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Новини / Суспільство 15 травня 2024 11:40

Онлайн конкурс «Мистецтво, що рятує життя»

Онлайн конкурс «Мистецтво, що рятує життя»

Онлайн конкурс «Мистецтво, що рятує життя»

На виконання окремого доручення Голови Державної служби України з питань праці Дегнери І.А. та з нагоди відзначення Дня охорони праці, в Україні в 2024 році започатковано проведення онлайн конкурсу «Мистецтво, що рятує життя», участь у якому можуть брати всі бажаючі без обмеження за віком, зайнятістю та місцем проживання. Обласний етап конкурсу триватиме до 25 червня. До участі у конкурсі приймаються будь-які візуальні матеріали та зображення на теми охорони праці, здорового робочого місця, безпечного виконання робіт, зокрема:
- Постери чи інформаційні плакати, створені вручну або за допомогою програмного забезпечення.
- Художні фото, колажі чи зображення, створені на основі фото.
- Малюнки, виконані вручну на будь-якому матеріалі і в будь-якій техніці малювання.
- Відеоролики (мультиплікаційні, документальні, художні).
Для участі у конкурсі учасники особисто реєструються на порталі «Мистецтво безпеки праці» https://theartofsafety.dsp.gov.ua/ та завантажують свої роботи у форматі jpg, jpeg або png. Одночасно із надсиланням робіт учасниками (за бажанням) може надаватися згода на продаж їх творів (в електронному вигляді) через аукціон з подальшим направленням коштів на
потреби Збройних Сил України. У разі, якщо учасник є неповнолітнім, до заявки долучається згода одного з батьків. Наявність згоди одного з батьків є обов’язковою. Її відсутність є підставою для відмови у прийнятті роботи до конкурсу. У такому випадку робота повертається авторові обласним журі із відповідним повідомленням.
Наверх