Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег 02 гру 2018 08:00

Бережіться! Користувачів Android попередили про небезпечний вірус

Бережіться! Користувачів Android попередили про небезпечний вірусХакери почали заражати гаджети на Android новим небезпечним вірусом, маскуються під Google Play.

Шкідливу програму ідентифікували експерти з кібербезпеки компанії Cisco, які дали трояни ім'я - Gplayed. Про це повідомляється в блозі компанії.

Програма містить правами адміністратора, тому дозволяє хакерам управляти пристроєм віддалено. Крім можливості блокування гаджета або використання його для дзвінків або відправлення повідомлень, шкідливий додаток здатен викрасти платіжні дані власника гаджета.

В Cisco вважають, що троянець знаходиться на стадії тестування, але, з огляду на його потенціал, кожен мобільний користувач повинен знати про GPlayed.

«Розробники мобільних пристроїв недавно почали уникати традиційних магазинів додатків і замість цього хочуть доставляти своє програмне забезпечення безпосередньо своїми силами. Але GPlayed - приклад того, де це може нашкодити, особливо якщо мобільний користувач не знає, як відрізнити підроблений додаток від реального», - наголошується в повідомленні.
Наверх