Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег / Головне / Спорт 30 окт 2016 10:52

Першість Черкаського району з футболу серед команд Другої ліги. "Бронзовий" фініш ФК "Мошни-2"!

Першість Черкаського району з футболу серед команд Другої ліги. "Бронзовий" фініш ФК "Мошни-2"!Відбулися матчі 22 туру Першості Черкаського району серед команд Другої ліги.

До завершення першості залишилось зіграти перенесений матч 17 туру між командами "Арсенал" Дубіївка - "Маяк" Худяки. Проте ця гра не вплине на розміщення команд в підсумковій турнірній таблиці першості.

ФК "Мошни-2" свій останній матч проводила в гостях у головного конкурента в боротьбі за третє місце - командою ФК "Вергуни". Безкомпромісна гра повністю відповідала своєму "бронзовому" статусу: п'ять забитих м'ячів, мінімальна перемога 3:2, а з нею і "бронзові" нагороди Другої ліги, дісталися нашим футболістам!


ФК "МОШНИ-2" - "БРОНЗОВІ" МЕДАЛІСТИ ПЕРШОСТІ ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ З ФУТБОЛУ СЕРЕД КОМАНД ДРУГОЇ ЛІГИ 2016 РОКУ!!!Першість Черкаського району з футболу серед команд Другої ліги. "Бронзовий" фініш ФК "Мошни-2"!Нагадаємо, перша і друга команди першості визначилися за кілька турів до завершення першості. Ними стали, відповідно, худяківський "Маяк" і "Темп" з Хуторів.
Наверх