Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег 28 лис 2018 15:00

Військові попереджають про повідомлення щодо фейкової мобілізації

Військові попереджають про повідомлення щодо фейкової мобілізаціїКористувачам мобільних мереж від імені Міністерства Оборони України надсилають повідомлення щодо необхідності прибути до військових комісаріатів у зв'язку із мобілізацією.

"З огляду на це, заявляємо: жодних дій щодо часткової мобілізації громадян України до лав Збройних сил України наразі не проводиться, подібні розсилки та інші чутки про початок мобілізації не відповідають дійсності. На виконання рішень Верховної Ради України щодо введення воєнного стану, оперативне командування "Схід" забезпечує комплекс заходів із відсічі збройної агресії у Донецькій, Луганській, Харківській та Запорізькій областях", - йдеться у повідомленні.

Окрім цього, продовжується плановий призов громадян на строкову військову службу.

Черкащанам нагадують, що до проведення Антитерористичної операції та операції Об'єднаних сил військовослужбовці строкової служби не залучалися та не будуть залучатися. Громадян закликають ретельно перевіряти інформацію, користуватися даними з офіційних джерел та не поширювати недостовірну інформацію.

За інформацією прес-служби оперативного командування "Схід" Збройних сил України
Наверх