Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег 16 гру 2018 15:00

Схуднути за вихідні навіть без фізичних навантажень: Американці розробили ефективну методику

Схуднути за вихідні навіть без фізичних навантажень: Американці розробили ефективну методикуДослідники техаського університету прийшли до висновку, що схуднути можна усього за вихідні.

Відзначається, що зробити це можна навіть без тренувань.

Так, експерти проаналізували ефект від вправ на певні нейронні зв'язки мозку, які є у мишей і людей, і з'ясували, що ефект від тренування середньої інтенсивності може тривати протягом декількох днів.

З'ясувалося, що одне годинне тренування на біговій доріжці знизило апетит щурів на шість годин, а також дозволило їм швидше втрачати вагу. Після тренування їхній метаболізм прискорився на найближчі 48 годин, і організм спалював більше калорій. "Цей результат може пояснити на рівні нейронних зв'язків, чому багато людей не відчувають голоду одразу після тренування", — пояснив один із дослідників доктор Кевін Вільямс.

У результаті експерименту вчені припустили, що відпочинок від тренувань на вихідних не вплине на метаболізм, рівень цукру в крові або апетит людини, якщо вона займалася спортом у п'ятницю. Вони також допускають, що чим більше людина тренується, тим довше триває ефект.
Наверх