Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег / Суспільство 31 гру 2018 09:00

Свято наближається: Топ-5 подарунків, які не варто дарувати в рік Жовтої Свині

Свято наближається: Топ-5 подарунків, які не варто дарувати в рік Жовтої СвиніПотрібно пам'ятати, що хоч свиня і невибаглива в побуті, проста і не жадає розкоші, потрібно обережно підходити до вибору подарунка.

Журналісти підготували добірку подарунків, які не варто дарувати в новорічну ніч.

1. Парфуми

Свиня - тварина, яка не любить запахи і з великою пересторогою до них ставиться. Вона відома своїм дуже чутливим нюхом, саме тому більшість запахів її просто дратують. Якщо подарувати в новорічну ніч парфуми, то можна нарватися на невдоволення.

2. Інструменти

Наступний рік може здатися невдалим, якщо ви подаруєте на свято інструменти або ріжучі предмети. Свиня здатна розцінити такий подарунок як небезпеку і занадто агресивно налаштуватися проти одержувача подарунку.

3. Дзеркало

Не рекомендують залишати під новорічною ялинкою як подарунок дзеркальце. Це пов'язано з тим, що з часом свині негативно реагують на своє відображення і навіть побоюються його. Тому, щоб не спровокувати негативні події в наступному році, краще підібрати інший подарунок.

4. Колючі предмети, ножі

Новий 2019 рік може виявитися невдалим, якщо ви подаруєте на свято інструменти або ріжучі предмети. Свиня розцінить такий подарунок як небезпеку і занадто агресивно налаштується проти отримувача подарунку.

5. Подарунки, зроблені власноруч

Свиня не цінує дрібнички та подарунки, зроблені своїми руками. Вона тварина практична і господарська, тому цим їй не вгодии. Варто дарувати практичні речі, те, що стане в нагоді в побуті, роботі, відпочинку.
Наверх