Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег 18 гру 2018 09:00

Вирощування імбиру – перспективний бізнес для українців

Вирощування імбиру – перспективний бізнес для українцівУкраїна імпортує імбир з різних країн у різному вигляді. На прилавках наших супермаркетів цей коренеплід можна зустріти у сирому, сушеному, маринованому вигляді або в якості приправи.

Однак, мало хто знає, що вирощувати імбир можна і в нашій країні.

Крім того, що імбир невибагливий у вирощуванні і не вимагає особливих умов, він досить рентабельний у виробництві. До того ж на українському ринку у такого бізнесу просто немає конкурентів. А прибуток від вирощування імбиру становить приблизно 10 тисяч доларів, пише hyser.com.ua.

Аграрні експерти стверджують, що імбир можна вирощувати в південних областях України - в Херсонській, Миколаївській і Запорізькій. Ця культура буде рости на супіщаних грунтах, проте вимагає досить тривалого періоду вегетації - більше 120-140 днів.

Фахівці кажуть, що ця рослина має ряд переваг. Вона невибаглива до умов, практично не має ні шкідників, ні хвороб і відмінно себе почуває на супіщаних і періодично підтоплюваних місцях. Урожайність імбиру може досягати від 5 до 30 тонн з гектара.

З мінусів тільки те, що вивчення технології вирощування цієї культури може зайняти тривалий час і довгий період вегетації імбиру.
Наверх