Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег 29 гру 2018 06:00

На Черкащині зняли обмеження на рух вантажівок та громадського транспорту

На Черкащині зняли обмеження на рух вантажівок та громадського транспортуУ Черкаській області знято обмеження на рух вантажівок та громадського транспорту.

Про це інформує прес-служба САД в Черкаській області.

Обмеження було введено з 00.00 год. 26.12.2018 року, внаслідок впливу активного циклону на території області та ускладнення умов руху автотранспорту через сильні снігопади для пришвидшення очищення доріг, недопущення накопичення транспортних засобів в заторах.

На цей час обмежень руху вантажного та громадського транспорту в Черкаській області немає. Проте Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв без нагальної проблеми утриматися від поїздок на власному авто на час негоди.

Водії, будьте обачними та обережними, вирушаючи в дорогу за таких погодних умов. Неухильно дотримуйтесь правил дорожнього руху, обирайте помірну швидкість, дотримуйтесь безпечної дистанції. А також враховуйте особливості та стан транспортного засобу і дорожнього покриття, уникати будь-яких ризикованих маневрів.

Під час роботи снігоприбиральної техніки, водії автомобілів мають забезпечити безперешкодний рух спецтехніки та не створювати заторів.
Наверх