Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег / Спорт 09 бер 2017 11:15

Другий тур фінальної частини Чемпіонату області з футзалу. Вища ліга. Мошни - Червона Слобода 4:4.

Другий тур фінальної частини Чемпіонату області з футзалу. Вища ліга. Мошни - Червона Слобода 4:4.Як зацікавити вибагливого глядача матчем, який не містить в собі ніякої чемпіонської інтриги? Мошни знають відповідь!

Таке вперше у цьому сезоні, повідомляє Черкаський спорт. Зелено-чорні провели всю гру вчотирьох! У Слободи теж був далеко не "фул-хаус": лише одна заміна і польовий гравець у воротах, але протягом 40 хвилин їх було на одного більше. Так-от, Мошни знайшли в цьому свою мотивацію.

Перший тайм завершився з рахунком 4:3 на користь Слободи.

По перерві Мошни ні скільки не поступалися супернику. Вони весь матч провели від оборони, але Слобода банально не знала, що робити зі своєю перевагою. А "четвірка" зрівняла рахунок! Найважчими для Зорі, Діхтяренка, Хрипченка й Бобінського стали останні дві хвилини, але штурм витримано і одне очко було героїчно взято – 4:4.