Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег 20 сер 2019 07:00

Нинішній тиждень радуватиме теплою та сухою погодою

Нинішній тиждень радуватиме теплою та сухою погодоюЗа народним календарем на Спаса зустрічали осінь, а погода починала перетворюватися на більш прохолодний режим. Але поки що все навпаки. І цьогорічний Спас розпочинає нову «хвилю тепла».

Про це розповів начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Загалом, за його словами, серпень ще даруватиме нам привітне та комфортне літо. Синоптичні процеси нині розвиваються таким чином, що на наш регіон посилюється вплив азорського антициклону. А це означає, що майже до кінця робочого тижня на нас чекає сонячна, суха, маловітряна погода. Температура вдень підвищуватиметься до 27-32º, вночі 10..12º.

Єдина «ложка дьогтю» цієї комфортності – лише умови для накопичення шкідливих домішок від викидів автотранспорту, підприємств, спалювання сухої трави. Нагадуємо, що вся територія області перебуває на рівні надзвичайного 5 класу пожежної небезпеки.

Лише на передодні вихідних під впливом циклону з південного-сходу, можливі невеликі дощі, які знизять температуру повітря вдень до 20-25º. Проте, прогноз на майбутні вихідні буде уточнюватися.
Наверх