Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег / Суспільство 09 вер 2019 13:00

В обласній службі зайнятості розповіли про найзатребуваніших фахівців

В обласній службі зайнятості розповіли про найзатребуваніших фахівцівЗа робітничими професіями найбільший попит роботодавців спостерігається серед водіїв, трактористів, дорожніх робітників, робітників з обслуговування та експлуатації обладнання, токарів. Серед кваліфікованих робітників з інструментом – на слюсарів-ремонтників, швачок, електрогазозварників, мулярів, оброблювачів птиці, електромонтерів тощо.

Також затребувані працівники сфери торгівлі та послуг. Серед кваліфікованих робітників сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства найбільш затребувані рибалки прибережного лову, робітники на лісокультурних роботах, робітники з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва, оператори машинного доїння, тваринники, овочівники, плодоовочівники, лісоруби, птахівники.

Залишається високим попит на професіоналів та фахівців з досвідом роботи – бухгалтерів, агрономів, вчителів закладів загальної середньої освіти, економістів, а також сестер медичних.

Серед найпростіших професій найбільш затребувані підсобні робітники, прибиральники службових та виробничих приміщень, вантажники, укладальники-пакувальники, контролери енергонагляду.

Станом на 1 липня у базі даних обласної служби зайнятості налічувалося 1 376 вакансій. Крім того, у базі даних служби зайнятості містилася інформація про 743 пропозиції роботи, отримані з інших джерел. Середній розмір заробітної плати у вакансіях становив понад 5,8 тис. грн (на відповідну дату 2018 року – 5 тис. грн), у 78,3 % вакансій розмір заробітної плати – вище мінімальної.

За професійними групами, середній розмір оплати праці у вакансіях для законодавців, вищих державних службовців, керівників становив більше 6,7 тис. грн, для фахівців – 5,9 тис грн, для кваліфікованих робітників з інструментом – 6,4 тис. грн, для робітників з обслуговування та експлуатації устаткування і машин – 6,1 тис. грн, для професіоналів – 6,3 тис. грн, для технічних службовців –5,4 тис. грн, для працівників найпростіших професій – 4,9 тис. грн., для працівників сфери торгівлі та послуг – 4,7 тис. грн, для кваліфікованих працівників сільського господарства – 5,5 тис. грн

Найвищий розмір оплати праці станом на 1 липня пропонується у вакансіях для командира повітряного судна (літака, вертольота) – 30 тис. грн, начальника виробничого управління, монтажника систем утеплення будівель, фарбувальника (виробництво текстилю) – по 15 тис. грн, бортмеханіка – 14 тис. грн, агронома, лікаря, інспектора прикордонної служби, монтажника технологічного устаткування – по 12 тис. грн, монтажника будівельного – 11,3 тис. грн

За інформацією ОЦЗ
Наверх