Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег / Суспільство 30 вер 2019 15:00

В «одне відвідування»: У ПФУ області представили сервіс призначення пенсії

В «одне відвідування»: У ПФУ області представили сервіс призначення пенсіїСервіс призначення пенсії в «одне відвідування» є однією зі складових частин системи надання послуг у сфері пенсійного забезпечення в електронній формі («Е-ПЕНСІЯ»). Він реалізується Пенсійним фондом України.

Про його роботу розповіла у ході пресконференції начальник обласного пенсійного фонду Світлана Зінник.

Послуга з дистанційної подачі документів працює з початку серпня. Протягом цього часу на Черкащині нею скористалося 17 осіб. За словами очільниці ПФУ у Черкаській області, упровадження такої системи спрощує взаємодію громадян із Пенсійним фондом України, дозволяє зменшити витрати часу осіб, які звертаються за призначенням пенсії, забезпечує максимально комфортні умови для отримання послуг, не виходячи з дому.

Під час заходу фахівці Фонду продемонстрували на прикладі, як працює сервіс. Щоб призначити пенсію через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України, потрібно:

– авторизуватися в особистому кабінеті на вебпорталі за допомогою електронного цифрового підпису;
– у розділі особистого кабінету «Заява на призначення пенсії» заповнити заяву та завантажити пакет необхідних для призначення пенсії документів у сканованому вигляді;
– підписати звернення електронним цифровим підписом та надіслати його до Пенсійного фонду.

Результат обробки звернення можна переглянути в пункті особистого кабінету вебпорталу «Мої звернення».

Заповнити заяву на призначення пенсії можна лише один раз. Термін опрацювання документів органами Пенсійного фонду – 10 днів. Після прийняття рішення про призначення пенсії буде надіслано смс-повідомлення про необхідність особистого звернення до сервісного центру для ідентифікації особи та отримання пенсійного посвідчення.

Довідково:

Загальна кількість пенсіонерів усіх категорій в області – 406 557 осіб. Упродовж 2019 року призначено пенсію 13 641 особі.
Наверх