Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег 30 мар 2017 14:37

На Черкащині планують знімати індійське кіно.

На Черкащині планують знімати індійське кіно.Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індія в Україні Манодж Кумар Бхарті запропонував очільнику облдержадміністрації Юрію Ткаченку знімати на Черкащині індійське кіно, передає кореспондент УНН-Центр.

“Зважаючи на те, що Черкащина є місцем народження Тараса Шевченка та багатьох інших видатних діячів, я хотів би, щоб вона була культурним центром між Індією та Україною. Я вже багато часу опікуюся тим, щоб в Україні проводилися зйомки фільмів. Це мій перший візит до області, і перше, що привернуло увагу — це буклет Черкащини, я зрозумів, що тут є гарні локації. Упродовж 2017-го року ми плануємо завершити 6-7 різних проектів для знімання індійського кіно в Україні. Коли продюсери приїдуть на Черкащину, я попрошу вас надати їм всебічне сприяння”, — розповів Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індія.

За його словами, це збільшить потік туристів з Індії, оскільки локації Черкащини побачать сотні мільйонів індійських глядачів, які захочуть приїхати сюди. Це вже трапилося у Мексиці, Новій Зеландії, Південній Африці, Бразилії, Стамбулі, де відбулися зйомки фільмів. За п’ять років кількість туристів з Індії в ці країни збільшилася в десятки разів.

Натомість, Юрій Ткаченко подякував за пропозицію Маноджа Кумара Бхарті й зазначив, що це гарна ідея.

Додамо, за словами Посла, уряд України включив Індію до переліку країн, яким надається, так звана, "віза по прильоту". Це стане можливим із 16 квітня цього року. Нововедення також зумовить зростання кількості туристів в Україну, зокрема на Черкащину.
Наверх