Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег / Суспільство 05 вер 2019 11:00

До уваги учасників АТО/ООС Черкащини

До уваги учасників АТО/ООС ЧеркащиниУчасників бойових дій АТО/ООС, що проживають на території Черкаської області, запрошують пройти безкоштовний курс реабілітації в мальовничому селі Моринці на Звенигородщині.

Протягом терміну перебування учасники Проекту матимуть можливість проконсультуватися зі спеціалістами та отримати психологічну реабілітацію. Також вони зможуть відвідати різноманітні екскурсії, майстер-класи та освітньо-пізнавальні заходи. І все це в атмосфері затишного скверу та лісу для відновлення здоров’я внаслідок перенесених травм і захворювань.

Тривалість зміни – 7 днів стаціонару (із 24 вересня по 30 вересня, із 1 жовтня по 7 жовтня, із 8 жовтня по 14 жовтня). Кількість людей одночасно за зміну – 10. Проживання та харчування безкоштовно!

Для участі необхідно:

- мати посвідчення учасника бойових дій АТО (ООС);
- проживати в Черкаській області;
- зареєструватися за телефоном: +38 (096) 376 41 25.

Проект реалізує Благодійна організація «Благодійний фонд «Урожай – громаді» за підтримки агроіндустріального холдингу МХП, Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА та Моринської сільської ради Звенигородського району Черкаської області.
Наверх