Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег / Економіка 30 вер 2019 13:00

З 1 жовтня впроваджують нові рахунки для сплати податків і зборів

З 1 жовтня впроваджують нові рахунки для сплати податків і зборівДержавна казначейська служба України на виконання Постанови Правління Національного банку України здійснила заміну діючих рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів відповідно до вимог стандарту IВАN (29 літерно-цифрових символів) із збереженням довжини номера рахунку аналітичного обліку - не більше 14 цифрових символів.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДПС у Черкаській області.

Перехід на міжнародні номери рахунків при обслуговуванні бюджетів за доходами буде здійснено казначейством з 1 жовтня 2019 року.   Платникам варто готуватися до правильної сплати з 1 жовтня податків, зборів, платежів – на бюджетні рахунки, відкриті відповідно до вимог стандарту ІВАN.

Реквізити рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів можна завантажити з  порталу ДПС (розділ «Бюджетні рахунки»): http://www.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/ з субсайту територіальних органів ДПС у Черкаській області: https://is.gd/rcdFJM та переглянути у центрах обслуговування платників.

Реквізити рахунків розміщені на порталі Державної казначейської служби України: https://is.gd/BbfQaw.
Наверх