Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег 31 бер 2020 08:00

Із тепла в холод: Синоптики розповіли, якою буде погода на Черкащині

Із тепла в холод: Синоптики розповіли, якою буде погода на ЧеркащиніБерезень у наших широтах, зазвичай, не гарантує стійке тепло. І в цьому році незважаючи на те що, середня температура місяця виявляється близько 5-6º тепла, спостерігалися два періоди потужного арктичного вторгнення. Дефіцит опадів становить 30-50%, що разом із недобором з початком року значно ускладнює весняну сівбу. На черзі в області чергове, третє потужне похолодання.

Про це розповів начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Після проходження холодного атмосферного фронту із півночі західної Європи до нашого краю надійдуть повітряні маси з полярних широт. Вже найближчої ночі Черкащина опиниться в зоні морозів у 3-5º. А наступна ніч очікується ще холоднішою – до 6-8º морозу. В денні години можна розраховувати лише на 5-7º тепла. Істотних опадів не чекаємо. Вітер переважатиме північного та північно-східного напрямку.

Із четверга вітри змінять свій напрямок на південно-західний і дещо потеплішає. На окремі дощі можна сподіватися лише у вихідні.

Початок квітня підтримає холодну тенденцію останніх днів березня. Середньодобова температура повітря у найближчі 3 доби прогнозується лише 1-2º тепла. За прогнозом, в цілому квітень 2020 очікується теплим та з недобором опадів. Впродовж місяця тепло наростатиме поступово. Заморозки у квітні явище звичайне. При цьому в окремі дні максимальні температури повітря можуть досягати 20-24º тепла. Опадів випаде найбільше у першій половині місяця, надалі їх буде дуже мало.
Наверх