Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / ЗОШ Мошни / Головне / Суспільство 08 авг 2020 08:00

ЗНАЙ НАШИХ! ЮНА МОШНІВЧАНКА СТАЛА ПЕРЕМОЖНИЦЕЮ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

ЗНАЙ НАШИХ! ЮНА МОШНІВЧАНКА СТАЛА ПЕРЕМОЖНИЦЕЮ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТВОРЧОСТІШкола - місце, де не тільки дають знання, а й розвивають різні нахили дітей, їх уяву й фантазію, вчать неординарно й креативно мислити, спонукають до творчості. 2019-2020 навчальний рік був з нелегких, тому особливо приємно вітати учнів, які досягли великих успіхів у навчальній чи творчій діяльності, та їх наставників.

Однією з них є учениця 8-Б класу Мошнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Одинюк Єлизавета Русланівна, яка стала переможницею ІІ (районного), ІІІ (обласного) і ІV (підсумкового) етапів XІX Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої» в номінації "Література" з роботою "Заради життя".

Наказом т. в.о. Міністра освіти Любомири Мандзій №687 Ліза нагороджена дипломом та цінним подарунком.

Радіє успіху вихованки і її вчитель Преснякова Валентина Володимирівна, учні якої є неодноразовими призерами й переможцями престижних творчих конкурсів.

Увесь педагогічний колектив, Мошнівська громада щиро вітають Лізу та її наставника з перемогою у Всеукраїнському конкурсі і бажають нових творчих задумів і злетів!
ЗНАЙ НАШИХ! ЮНА МОШНІВЧАНКА СТАЛА ПЕРЕМОЖНИЦЕЮ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ
Наверх